Додому НОВИНИ Влада і громада Кошти на Бердичівський виборчий округ…

Кошти на Бердичівський виборчий округ…

352
ПОДІЛИТИСЬ

Завдяки сприяння народного депутата України Олександра Ревеги на 63-й виборчий округ (м.Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський та Ружинський райони) цього року спрямовано майже 5 з половиною мільйонів гривень з державного фонду соціально-економічного розвитку.

За ці кошти, уже цього літа, вдасться продовжити у Бердичеві будівництво притулку для безпритульних тварин по вул. Чуднівська, 156 – 1 мільйон гривень, закупити комп’ютерну техніку та медичне обладнання для комунального закладу “Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” – близько 400 тисяч гривень, а також продовжити проект із забезпечення закладів загальної середньої освіти Бердичева мультимедійними проекторами на суму 600 тисяч гривень.

Понад 1 мільйона гривень виділено народним депутатом для Бердичівського району. Завдяки цим коштам має бути проведено капітальний ремонт та реконструкцію будівлі стаціонару Бердичівської ЦРЛ; капітальний ремонт водовідведення та каналізації в приміщенні ФАПу с. Осикове; капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Центральна, Широка та вул. Кут в селі Райки; капітальний ремонт приміщення (заміна віконних блоків на металопластикові конструкції) загальноосвітньої школи I–III ступенів с. Старий Солотвин; придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик для дошкільного навчального закладу “Дошколярик” с. Скраглівка; закуплено інтерактивну дошку для загальноосвітньої школи села В. П’ятигірка, а також музичне обладнання для будинку культури с. Райгородок.

Прес-служба народного депутата.