Додому НОВИНИ Влада і громада “Круглий стіл” волонтерів Бердичівщини

“Круглий стіл” волонтерів Бердичівщини

852
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу, 5 грудня, Україна відзначає День волонтера. Про доцільність і важливість даного роду діяльності годі й говорити, адже в умовах війни, в яких перебуває сьогодні український народ  і українська армія, волонтери – це той, чи не єдиний зв’язок, який сьогодні поєднує фронт і мирне життя.

Напередодні свята волонтерів, у малій залі районної державної адміністрації, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Наумчук, заступника голови районної ради Олени Рудик, керівників відділів та структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій, спілок, освітян відбувся “круглий стіл” на тему: “Перспективи розвитку волонтерського руху на Бердичівщині”.

SL747400_1

Під час засідання круглого столу учасники прозвітували про зроблене, обговорили позитив і результати волонтерського руху, поділилися набутим досвідом, назвали позитивні моменти у своїй роботі, висловили власне бачення розвитку волонтерства та залучення до цієї справи широкі кола громадськості.

Про перспективи розвитку волонтерського руху у школах, його роль у вихованні підростаючого покоління розповіла методист методичного кабінету районного відділу освіти Світлана Павлусь, а також про свою волонтерську діяльність прозвітували школи району.

Кожна громадська організація тим чи іншим чином у своїй діяльності є волонтером. Одні мають змогу побувати на передовій у наших воїнів – захисників, інші збирають, формують та надсилають допомогу з тилу. В цілому всі роблять одну корисну справу задля суспільства, а головне, що кожна їх дія, кожен рух сповнений любов’ю і трепетним відношенням до своєї справи, відданістю і безкорисливістю.

SL747411_1

За активну громадську позицію, самовіддану працю на благо суспільства, району та України в цілому Почесними Грамотами Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради були нагороджені організації: Районна рада ветеранів, Районна Спілка ветеранів Афганістану, Бердичівська організація товариства сприяння оборони України, Бердичівське об’єднання молоді “Молодь Бердичівщини” і Асоціація молодих журналістів.

Подяки і невеличкий презент (діловий щоденник і кулькова ручка) отримали волонтери: Дмитро Кусяк, Владислав Примаченко, Наталія Адам’як, Олександр Левченко, Олександр Осадчий.

Прес-служба райдержадміністрації.