Додому Колонка редактора Купив “маленьку” хатинку в Парижі, біля Ейфелевої вежі

Купив “маленьку” хатинку в Парижі, біля Ейфелевої вежі

653
ПОДІЛИТИСЬ

Купив “маленьку” хатинку в Парижі, біля Ейфелевої вежі
Ми дуже часто в ЗМІ зустрічаємо прохання-благання про допомогу на лікування важкохворих дітей, поранених бійців, про придбання житла для багатодітних родин, де в невеличких квартирах мешкають по 8-10 людей та в багатьох інших життєвих ситуаціях, де вкрай необхідні кошти.
І тому дуже прикро слухати, як французький ріелтор розповідає з телеекрану, що одним із народних депутатів України нещодавно придбано 5-ти поверхову “хатинку” в Парижі, під самою Ейфелевою вежею. Хіба він там буде жити? Навряд. Буде хіба що періодично прилітати на вечерю в столицю Франції.
До речі, ріелтор підкреслив, що найдорожче житло і яхти купують не американці, не французи і не швейцарці, а російські та українські багатії. І це в такий смутний час.
І таких випадків безліч. Хтось роз’їжджає на американському джипі, подарованому на фронт. Хтось продає іноземну гуманітарну продукцію, адресовану бійцям АТО. А хтось торгує контрабандою.
Всі ці події, пов’язані з війною, пов’язані з бажанням українців влитися в європейську спільноту. Адже там діють закони, діє справедливість. Тому туди ми і хочемо. Але ж і моральність свою ми повинні теж змінювати. Колись один із європейських прем’єрів, коли летів на переговори у сусідню державу, то взяв із собою повнолітню дочку. Довелось йому після цього і вибачатися, і платити за білет дочки. У нас же, на жаль, до цього ще дуже далеко.

Почав діяти електронний портал екстрених служб міста
На засіданні міськвиконкому про це повідомив радник міського голови Михайло Май. Це, зазначив він, дасть можливість оперативно реагувати на події та полегшити зв’язок з мешканцями і екстреними службами Бердичева. Для цього на порталі є форма звернення, заповнивши яку можна зробити запит до будь якого відділу чи управління, виклавши свою проблему. В майбутньому можна буде через Інтернет отримувати державні послуги.

Нагорода ювілярові
20 вересня, у неділю, з пастирським візитом в Бердичів прибув Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, який привітав з ювілеєм настоятеля собору протоієрея Віталія Бойкова. Побажавши йому всього найкращого, Владика Никодим удостоїв ювіляра великою церковною нагородою – право носіння другого хреста.

Володимир Кравченко.