ПОДІЛИТИСЬ

Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. Цьому успіху передувала складна і напружена робота великого колективу педагогів і учнів – акторів, сценаристів, операторів, монтажерів, декораторів, режисерів і, звичайно ж, їх сімей під керівництвом досвідченого вчителя, керівника творчої групи – Драгана О.В.

10 квітня 2016 року в міському Палаці культури ім. О. Шабельника відбулася урочиста церемонія нагородження кращих з кращих юних кіномитців – конкурсантів другого Житомирського учнівського кінофестивалю “ЖУК”.

Вже вдруге поспіль це цікаве змагання організовувала громадська організація “Творча студія ДрімСтеп” за підтримки Житомирської обласної ради, Управління освіти і науки Житомирської міської ради, Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, депутата міської ради В. Березовенка.

Мета кінофестивалю – розкриття творчого потенціалу школярів у сфері художнього короткометражного кіно; підтримка молоді у проявах людяності, гідності, патріотизму, поваги, відповідальності за свої вчинки; розкриття своїх талантів та здійснення мрій.

Конкурсне журі – це професіонали в галузі кіно, ЗМІ, культури, представники творчих спілок, громадських організацій, оцінювало фільми учасників в різних номінаціях.

Цього разу учні восьми шкіл міста знімали короткометражні художні фільми на тему “Я – переможець” і представили їх на кінофорумі.

Головне завдання нашого фільму, засобами розкриття сюжету, показати, що коли перемагає кожен з нас – перемагає Україна. Ми повинні щодня перемагати свою лінь, невпевненість, байдужість та проявляти стійкий характер, силу волі, чинити добро та реалізовувати свої таланти. Саме ця думка і переконання керувало творчим колективом на зйомках фільму.

DSC_0117_1Серед великої групи творчої молоді на фестивалі була і команда представників загальноосвітньої школи №11 міста Бердичева з фільмом “Моя перемога”, режисер Марія Анголюк (учениця 10-го класу). Головний герой фільму, аби добитися своєї мети, перемагає власні страхи, невпевненість, комплекси. Крізь великі труднощі і перешкоди, а головне, подолавши лінощі і зневіру досягає успіху.

У фільмі знімались лише діти-учні 11-ї школи, динамічність сюжету і зацікавленість глядача забезпечили велика кількість локацій зйомок, продумані діалоги і завзята гра акторів, які не шкодуючи своїх сил, часу, маючи велике натхнення грали на перемогу.

DSC_0206_1Фільм школи №11 “Моя перемога” один з небагатьох, який був представлений у десятьох номінаціях з одинадцяти. Творча команда отримала нагороди у трьох номінаціях. “Краща жіноча роль другого плану” у Марії Драган, учениці 1-А класу – наймолодшої учасниці як кінозйомок, так і самого фестивалю. Олександр Слободинюк, учень 5-А класу, отримав нагороду за “кращу чоловічу роль другого плану”. І сама найочікуваніша і найголовніша нагорода для всієї творчої групи – це визнання фільму найкращим глядачами, тими для кого колектив юних кінематографістів 11-ї школи працював і завойовував їх прихильність.

DSC_0202_1Фільм “Моя перемога” переміг в номінації “приз глядацьких симпатій” в ході напруженого Інтернет-голосування, він був високо оцінений глядачами. Ми щиро дякуємо всім хто нас підтримав і запевняємо, що ваша прихильність-це стимул до кращої роботи і нових творчих звершень.

Сповнені досягненнями, перемогами і приємними митями задоволення від якісно виконаної роботи учні школи випромінювали радість, успіх, щасливі усмішки і запевнили глядачів у намірі продовжити свої відеозйомки і взяти участь у наступному, третьому, кінофестивалі “ЖУК”. А всіх, хто ще не бачив короткометражний фільм “Моя перемога”, запрошуємо переглянути його на YouTube (Ютюб) каналі школи №11 м. Бердичева. Обіцяємо, буде цікаво!

Прес-центр учнівського самоврядування