Додому НОВИНИ Влада і громада Людина на своєму місці

Людина на своєму місці

64
ПОДІЛИТИСЬ

26 липня відзначив своє 80-річчя Микола Єфремович ЦАПЛЮК із села Терехове. Можливо, це прізвище не зовсім відоме широкому загалу. Але водії, технарі нашого району, та й не лише нашого, добре знають цю скромну, але дуже відповідальну і наполегливу людину.

Микола Єфремович проходив військову службу в Казахстані, потім там працював водієм. Повернувшись до рідного села, влився у дружній шоферський колектив великого колгоспу. Врахувавши його професійний досвід і відповідальне ставлення за доручену справу, він був призначений завідуючим гаражем. І почали один за одним з’являтись спеціально обладнані бокси для автомобілів, а їх в господарстві було майже півсотні, упорядковувалась територія автопарку. Микола Єфремович вже тоді серйозно зайнявся тим, що нині модно називати логістикою. Адже потужне господарство вимагало великої кількості будівельних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту, запасних частин до сільськогосподарської техніки. І все це потрібно було своєчасно перевезти і доставити з різних куточків не лише України, але й з інших республік.

Не підводили свого керівника і водії колективу, а зокрема Олександр Пушкарук, який згодом очолив господарство, зайняв перше місце в Україні по перевезенню зерна в своєму класі автомобілів. Згадує колишній головний агроном колгоспу Володимир Петрук: «Якщо вже щось доручив Миколі Цаплюку, то можеш не хвилюватись».

Згодна з ним і колишня головний економіст колгоспу Лідія Нікітіна. Добре відгукується про працю Цаплюка і керівник сусіднього колгоспу з Бистрика Віктор Барановський.
Миколу Єфремовича цінували і поважали не лише керівники господарства, але й колеги, водії нашого району та за його межами. Його неодноразово запрошували на роботу в Бердичів, але він залишався працювати в рідному селі.

Микола Єфремович – батько трьох синів, разом із дружиною Анною тішаться дітьми, онуками, правнуками. І ця любов та повага – взаємні. Тож ювіляр отримав щирі вітання і побажання міцного здоров’я від рідних і близьких йому людей.

Вітаємо і ми Вас, шановний!

Я переконаний, що Миколу Єфремовича згадають добрим словом його односельчани, друзі, колеги. Адже щоб залишити гарний слід на рідній землі, не обов’язково перебувати на високій посаді. Достатньо добре робити справу на своєму місці.

Володимир КРАВЧЕНКО