Додому Вітання Людина починається з добра

Людина починається з добра

2382
ПОДІЛИТИСЬ

Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, наше майбутнє. Сприяти розвитку молодого покоління, освіті – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості.

Тому, радісним сюрпризом для учнів та вчителів Радянської школи І-ІІІ ступенів стали нові сучасні класні дошки, які прикрасили собою кабінети 3-го класу, зарубіжної літератури, англійської мови, хімічний, математичний.

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи, батьки висловлюють щиру вдячність сільському голові Михайлу Даниловичу Нагорняку, голові районної ради Максиму Юрійовичу Самчику, колишньому депутату обласної ради Василю Петровичу Сухорабі, заступнику сільського голови Юрію Юлійовичу Волошину та директору СТОВ “Озадівське” Володимиру Володимировичу Сіньку за ці та інші такі потрібні подарунки.

Михайло Данилович був активним учасником ремонту класних кімнат. Саме завдяки йому значна частина навчальних кабінетів набула сучасного та естетичного вигляду. Юрій Юлійович подарував зручні учнівські столи та стільці для кабінетів історії та іноземної мови. Володимир Володимирович був активним учасником у впровадженні в нашій школі державної програми “Сільській школі – внутрішній санвузол”. Кожної весни директор СТОВ “Озадівське” надає допомогу в механічній обробці шкільних ділянок, на яких вирощуються овочі для їдальні, що сприяє здешевленню та урізноманітненню обідів. Також Володимир Володимирович виділив матеріальні кошти для кабінету хімії. В.В. Сінько є ще й добрим Дідом Морозом, який кожного року забезпечує всіх учнів школи новорічними подарунками.

Шановні добродії!

Від усього серця бажаємо вам здоров’я, душевного спокою та достатку. Хай Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

С.М. Боднар, В.О. Шевчук, М.Г. Куликівська.