Додому НОВИНИ Влада і громада Люди, без яких не можлива перемога в сучасних умовах

Люди, без яких не можлива перемога в сучасних умовах

461
ПОДІЛИТИСЬ

“…Люди, без яких не можлива перемога в сучасних умовах, військовослужбовці, які безперервно забезпечують злагоджене управління військами, – наші зв’язківці”, – тво заступника командира в/ч – п. п. в3231 по роботі з особовим складом майор Швець В.М.

8 серпня згідно із Указом Президента України №154/2000 від 1 лютого 2000 року військовослужбовці-зв’язківці відзначають своє професійне свято – День військ зв’язку. Не забув привітати своїх співслужбовців і особовий склад в/ч – п. п. В3231. З нагоди святкової дати і за сумлінне виконання професійних обов’язків кращим зв’язківцям у день свята вручили грамоти та відзнаки командира частини.

Exif_JPEG_420

“Сьогодні в Збройних Силах України відзначають свято люди, без яких не можлива перемога в сучасних умовах, військовослужбовці, які безперервно забезпечують злагоджене управління військами, – наші зв’язківці”, – розпочав урочисте шикування особового складу ТВО заступника командира частини по роботі з особовим складом майор Швець В.М.

Привітав зв’язківців і ТВО командира в/ч – п. п. В3231 полковник Мужук М. В.: “Ваша ратна праця увійде в світову історію як приклад мужності, героїзму, великої самопожертви в боротьбі за ідеали демократії та людяності. Дякую Вам за службу, за вірність військовому обов’язку та любов до України”.

Катерина Пухальська,
прес-офіцер в/ч – п. п. В3231