Додому НОВИНИ Влада і громада Лікування та реабілітація учасників АТО в Житомирській області

Лікування та реабілітація учасників АТО в Житомирській області

955
ПОДІЛИТИСЬ

У Житомирській області учасники антитерористичної операції мають можливість безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування, лікування зубів та зубопротезування.

Органи праці та соціального захисту населення області забезпечують учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції безоплатними санаторно-курортними путівками.

Для отримання путівки в цьому році необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення і подати наступні документи:
1) заяву;
2) медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о;
3) копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
4) документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.

Звертатися потрібно до  управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:
– інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;
– учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.

Для забезпечення санаторно-курортного лікування учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО в Житомирській області є путівки в різні санаторно-курортні заклади, зокрема:
– “Карпатські зорі” (Львівська обл., Дрогобицький район, с. Модричі) по профілю захворювання органів травлення;
– “Конча Заспа” (м. Київ, Столичне шосе, 27 км) по кістково-м’язовому профілю захворювання;
– “Орізонт” (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка) по різним профілям захворювання: травлення, кістково-м’язовий, кровообіг, урологія;
– “Феофанія” (м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27) по профілю захворювання органів травлення та кістково-м’язової системи.
– “Лермонтовський” (м. Одеса, пров. Лермонтовський, 2) з різних профілів захворювання.

Крім того, відтепер учасники антитерористичної операції можуть пройти психологічну реабілітацію у 4-х закладах: “Орізонт” (Одеська обл.), “Феофанія” (м. Київ), “Березівські мінеральні води” (Харківська обл.), “Остреч” (Чернігівська обл.). За путівками до цих закладів також потрібно звернутися до управлінь соціального захисту. Необхідно мати копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення. Медична довідка за формою №070/о не потрібна.

Додаткову інформацію про санаторно-курортне лікування можна отримати за тел.: (0412) 24-08-46.

stomat1Також в Житомирській області учасники АТО можуть пройти безкоштовне лікування зубів та зубопротезування в районних медичних установах та у місті Житомирі. Задля отримання такої послуги та інформації про неї можна звернутися безпосередньо до медичних установ або до Центру допомоги учасникам АТО у м. Житомирі.

Комунальна установа “Облстоматмедоб’єднання” проводить безкоштовне лікування учасників АТО з червня 2015 року, надаючи такі види послуг: хірургічне лікування, терапевтичне та стаціонарне (після операції внаслідок поранення).

Щоб скористатися послугами, подаються документи та їх копії:
– заява встановленого зразка;
– довідка учасника АТО або посвідчення учасника бойових дій;
– реєстрація в Житомирській області чи в місті Житомирі або приписка до військової частини на території Житомирщини;
– паспорт;
– ідентифікаційний код.

Адреса КУ “Облстоматмедоб’єднання”: м. Житомир, вул. Котовського, 33а. Прийомні дні: Ср., Чт., Пт., тел.: (0412) 51-73-56.

Зубопротезування та стоматологічне лікування для учасників АТО також забезпечується безкоштовно у КП “Стоммакс” м. Житомира. Для цього потрібно лише звернутися до клініки або до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації.

Перелік документів, необхідних для безкоштовного протезування та лікування, аналогічний.

Адреса КП “Стоммакс”: м. Житомир, вул. 1-го Травня, 2. Прийомні дні з понеділка по п’ятницю. Телефон для довідок: (093) 012-32-46.

За детальнішою інформацією про пільги для учасників АТО та членів їх сімей можна звертатися до місцевих управлінь соціального захисту або до Центру допомоги учасникам АТО за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, каб. 101. Прийомні дні Центру – з понеділка по п’ятницю. Тел. для довідок: (0412) 47-50-06.