Додому НОВИНИ Влада і громада Лісова Слобідка святкує!

Лісова Слобідка святкує!

635
ПОДІЛИТИСЬ

На краю якраз Полісся
Притулилося село
Лісова Слобідка – чули?
Дуже гарне є воно.

Леонід Ганджа.

Історія Лісової Слобідки сягає більш як двовікової давнини, хоча до сьогодні не збереглось жодного документа, який би вказував на рік заснування. Але попри це слобідчани не сумують з цього приводу – вони при нагоді радо відзначають день народження свого мальовничого, окутаного зеленими лісами села.

Теплого, сонячного вихідного дня маленьке, але дуже затишне село Лісова Слобідка відзначило День села. У сільському клубі зібрались його мешканці та численні гості, серед яких воїни АТО, найстарша жителька села 91-річна Гелена Малявська, наймолодша слобідчанка Софійка Маюн, а також багатодітні родини та сільські ювіляри.

З привітальним словом до присутніх звернулись Озадівський сільський голова Мирослава Шнайдер та депутат районної ради Володимир Сінько. Вони вручили пам’ятні подарунки усім ювілярам.

Власними чудовими роботами порадували присутніх народна майстриня Н.Г. Новерко. Пісенними номерами вітали гостей та жителів Лісової Слобідки ансамблі “Водограй” та “Золоте намисто” (Озадівка), Василь Мінчук, Крістіна Мусієнко та місцевий ансамбль польської пісні.

На завершення свята організатори пригостили усіх присутніх святковим короваєм та солодощами, які надали спонсори.

Озадівська сільська рада дякує спонсорам, зокрема, директору СТОВ “Озадівське” Володимиру Сіньку та адміністрації ПП “Кароля” за надану допомогу в організації заходу.

Аліна Тернавська, завідуюча клубом.