Додому НОВИНИ Влада і громада Літа цвіли не просто цвітом, а проростали у труді…

Літа цвіли не просто цвітом, а проростали у труді…

576
ПОДІЛИТИСЬ

17 листопада свій життєвий та трудовий ювілей – 70-річчя від дня народження відзначає гарний чоловік, турботливий сім’янин, шанований людьми

Григорій Михайлович Івасюк

Народився Григорій Михайлович Івасюк 1949 року в селі Радісне Красилівського району що на Хмельниччині. У 1966 році закінчив середню школу, у 1970-у – факультет лісового господарства сільськогосподарської Академії у місті Києві. Обрав цей факультет не навмання – любив ліс змалку, ходив до школи лісовою стежиною та ще й родич, який часто приїздив до його сім’ї, керував лісгоспом у Кончі Заспі.

Переддипломну практику проходив у Карпатах під керівництвом відомого українського вченого академіка Анатолія Зіновійовича Швиденка. Саме там, у Карпатах, відвідав величезну кам’яну брилу з написом: «Тут знаходиться центр Європи»…

По закінченні навчання за направленням молодий спеціаліст поїхав працювати до Новосибірська у Західно-Сибірське лісовпорядне підприємство, де набував професійного досвіду. І саме тут, у Сибіру, відвідав таку ж, як і в Карпатах, кам’яну брилу – «Тут знаходиться центр Азії». Чи не сама доля керувала життям юнака, даруючи йому можливість побачити світ?

У 1973 році Григорій Михайлович одружився на чарівній Леоніді, цього ж року розпочалась його праця у Бердичівському лісгоспі: до 1986 року працював інженером з охорони праці, старшим інженером лісових культур, а з лютого того ж року та по теперішній час – головний лісничий державного підприємства «Бердичівське лісове господарство».

…Більш як три десятиліття працює Григорій Івасюк головним лісничим Бердичівського держлісгоспу. Його «Ниву» можна побачити і в Любарі, і в Чуднові, і в Романові, і в Чорних Лозах… Люблять його ветерани, поважають і звертаються за порадою молоді лісівники. Багатьом він дав путівку в життя, захистив від неприємностей, простягнув дружню руку допомоги. За ці десятиліття всяке бувало при виконанні обов’язків – і успіхи, й невдачі. Але зумів не зазнаватися від перших, не впадати у розпач від других.

Принциповість, діловитість, зібраність і працелюбність – ось основні риси характеру досвідченого лісничого. То ж не дивно, що Григорій Михайлович тричі обирався депутатом Бердичівської районної ради.

Вміє працювати ювіляр і з саджанцями, з лісоматеріалами, а також і з документами, бо вони – це дзеркало роботи держлісгоспу, за цифрами стоять гектари, кубометри, робочі дні, місяці й роки відданих своїй справі працівників лісу. А цифри ці такі: під керівництвом Григорія Івасюка створено 10 тис. га лісових культур, поставлено для держави більш як 1,500 тис. м3 деревини, вирощено 72 млн. шт. посадкового матеріалу для вирощування лісу.

Онуки ювіляра: Артем, Костянтин та Анастасія.

Десятиліття праці подарували ювіляру шану та повагу від підприємства та колективу лісового господарства – Григорій Івасюк має відомчі заохочувальні відзнаки Державного агентства лісових ресурсів України – нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» Х, ХХ, ХХХ років (1988, 1997, 2002), Іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України (2009), нагрудним знаком «Почесний лісівник України» (2011), Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України (2014). У 2018 році Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Григорію Івасюку присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ».

Окрім держави вшанували його й земляки – рішенням Бердичівської районної ради від 22.08.2013 р. Григорію Михайловичу Івасюку присвоєно звання «Почесний громадянин Бердичівського району».

Любима правнучка – Аліна.

Свій ювілей Григорій Івасюк зустрічає у дружньому колі родини. Разом із вірною подругою життя Леонідою Іванівною виростили та виховали двох доньок – Аллу та Ірину, котрі разом із зятями Олександром та Олегом подарували ювіляру дорогих онуків Артема, Костянтина та Анастасію. А менше року тому на світ з’явилась й любима правнучка – Аліна.

Сьогодні оточення ювіляра бажає не просто привітати, а подарувати тепло родинного кохання, побажати ще довгих літ життя у радості, увазі, сімейному щасті. Будь завжди в радості з нами, дорогий наш чоловік, турботливий батько, ніжний дідусь та прадідусь!

Спинити час ніщо не в змозі –

Шумить твій ліс, і цвіте сад

На сонячнім твоїм порозі

З’явилось цілих 70!

Твій ювілей – важлива дата,

Про все це пам’ятать не слід.

А ліпше щиро побажати

Щастя, здоров’я і довгих літ!

З любов’ю та повагою, дружина Леоніда та вся дружна родина Стеценків та Кучеруків.