Додому НОВИНИ Культура Літературному конкурсу імені Олександра Кухарчука бути!

Літературному конкурсу імені Олександра Кухарчука бути!

174
ПОДІЛИТИСЬ

Шана до минулого – шлях в майбутнє. Повага до митців, трудівників – чеснота громади, яка дорожить своєю історією, цінує сучасне та будує успішне майбутнє.
За ініціативи поета, прозаїка, публіциста та драматурга Валерія Хмелівського та за підтримки голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна, його заступників Олени Лещенко та Едуарда Томашевського започатковано літературну премію ім. Олександра Кухарчука.

Організатори планують, що вручення премії буде приурочене до Дня Українського козацтва. До участі в літературному конкурсі допускаються твори у жанрі історичної прози (видані протягом попередні трьох років книги).

Нині організаційний комітет працює над Положенням про конкурс та іншими питаннями, які необхідні для проведення заходу на високому рівні і належного вшанування життя, творчості та світлої пам’яті талановитого письменника та громадського діяча Олександра Кухарчука.

– Літературному конкурсу імені Олександра Кухарчука бути. Впевнений, що це важливий крок на шляху до духовного та культурного розвитку Швайківської територіальної громади, – переконаний Габріел Мкртчян.

Пресслужба Швайківської громади.