Додому НОВИНИ Влада і громада Мазур

Мазур

647
ПОДІЛИТИСЬ

31 липня відзначатиме своє 60-річчя міський голова Василь Костянтинович МАЗУР.

Звернемось до конкретних фактів його роботи.

Зразу ж після обрання на цю посаду йому довелося дуже непросто – Бердичів накрив небачений в історії міста ураган: сотні повалених дерев, зруйновані споруди, пошкоджені комунікації. Було організовано надзвичайний штаб, працювали вдень і вночі, і спільними зусиллями вдалося швидко ліквідувати наслідки стихії.

Першочерговим в своїй діяльності міський голова визначив відновлення соціальної інфраструктури міста: в усіх мікрорайонах Бердичева з’явились нові та реконструйовані лікарські амбулаторії, відновлено роботу стоматологічної поліклініки, майже заново побудовані школа №6 та корпус школи №7, з’явився оновлений стадіон, висаджено новий бульвар в районі заводу “Прогрес”, в нові гарні кабінети перейшли з підвального приміщення працівники управління соціального забезпечення.

Василь Мазур дуже вдало і вчасно, на мою думку, використав принцип співфінансування, тобто почати  щось робити, навіть коли важко повірити в результат. Коли ви, наприклад, привели інвесторів до майданчика, де стоять лише чотири кілочки і скажете, що тут буде лікарня чи якийсь інший об’єкт, то вам ніхто грошей не дасть. А ось, коли на ньому вже зведені стіни чи хоча б фундамент, і є документація, то звісно, й держава допоможе, й інвестори підтримають.

Саме таким чином в Бердичеві з’явилась окраса міста – Центр жінки, фільтрувальна станція, центральний автовокзал, спортивна школа ім. В. Лонського, на стадії завершення роботи в міському театрі, дитячій поліклініці, продовжуються вони на спорудженні дитячого садка на Червоній Горі та інших об’єктах.

Після багатьох років затишшя в місті розпочалось будівництво житла.
Введено в дію п’ять крупних промислових підприємств.

Так, є в місті і чимало невирішених до кінця проблем, про які знає і він, і ми. Але не все зразу. І не все так просто.

Звичайно, у Василя Мазура, як і в кожного з нас, є свої прорахунки. Але він, незважаючи ні на що, намагається робити все, щоб життя бердичівлян стало комфортнішим.

Здоров’я, ювіляре, удачі і миру!

Володимир Кравченко.