Додому НОВИНИ Влада і громада Максим Самчик: “Бачимо багато непростих проблем, але готові їх вирішувати!”

Максим Самчик: “Бачимо багато непростих проблем, але готові їх вирішувати!”

990
ПОДІЛИТИСЬ

3 грудня відбулась зустріч голови районної ради Максима Самчика з представниками місцевих засобів масової інформації, на якій він окреслив програму дій новообраної ради на майбутнє. Як відомо, в райраду ввійшло 5 фракцій в кількості 34 депутатів, з них 18 чоловік – це вперше обрані. Так що діюча рада – це сплав молодості і досвіду. Він також зазначив, що планується проводити єдиний день депутата та залучити до співпраці кандидатів в депутати, які виграли на своїх округах, але через особливості виборчого закону не пройшли в раду.

Максим Самчик відповів також на запитання журналістів щодо децентралізації, земельних відносин, оренди ставків, створення в районі підрозділів пожежної охорони, реконструкції Бистрицької школи та завершення будівництва дитячого садка в Слободищах і ряд інших питань.

А щодо екологічної ситуації, пов’язаної з бездіяльністю міських очисних споруд, то зазначив: “Дана проблема є болючою як для мешканців району так і Бердичева, тому маючи з міською владою ділові і взаємовигідні стосунки, будемо спільно працювати над цією проблемою. Хочу також зазначити, що розробляючи план дій на найближчий час ми бачимо багато непростих завдань, але ми готові їх вирішувати”.

Ми будемо періодично висвітлювати діяльність районної ради по вирішенню піднятих на цій зустрічі проблем. Але, напевно, головним повинно бути навіть не їх висвітлення, а те, чи відчують виборці, мешканці району реальні кроки влади по поліпшенню їх життєдіяльності.

Володимир Кравченко.