Малеча Бердичівського району святкувала свій день

Малеча Бердичівського району святкувала свій день

142
0
ПОДІЛИТИСЬ

Міжнародний день захисту дітей щорічно відзначається першого червня. Це свято радості та надії. Кожна дитина має незаперечне право бути захищеною, зростати здоровою та радісною, розвиватися, навчатися і мати щасливе дитинство.

Традиційно, керівництво району, Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей і відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Бердичівської райдержадміністрації організовують для малечі району прекрасне свято, де дарують найменшим мешканцям району незабутні враження і гарний настрій.

День захисту дітей – це, перш за все, добра нагода нагадати суспільству про найвразливішу категорію громадян, про майбутнє країни, яке уособлюють саме діти. Адже захищати права малечі, оберігати їх, проявляти піклування і турботу – це наш з Вами обов’язок.

Привітали діток зі святом дорослі – керівник апарату Бердичівської райдержадміністрації Лариса Котнюк, керівники соціальних служб Бердичівського району та Семенівської ОТГ. Участь у заході взяли діти з багатодітних сімей, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з функціональними обмеженнями.

Для них організатори дійства передбачили цікаву, різнобарвну програму, яку супроводжували казкові герої. Дітей залучали до різноманітних конкурсів, вікторин, змагань, ігор, танців, за участь у яких вони отримували заохочувальні призи.

Особливістю даного заходу є і традиційний конкурс малюнків на асфальті. Цього року участь у ньому взяли десять дітей. У своїх роботах юні художники відобразили любов до України, до рідної домівки. Переможців конкурсу дитячого малюнку на асфальті нагородили призами від Бердичівської райдержадміністрації, а також грамотами і подарунками дітей відзначили представники Бердичівського відділу поліції.

Захід продовжувався казкою “Коза-Дереза” у виконанні театрального колективу “Мельпомена”, патріотичними і запальними танцями від колективу “Перлинки”, виступами артистів районного Центру культури і дозвілля, а також сольними виступами талановитих дітей району.

По закінченню усіх розваг дітей пригощали морозивом спонсори заходу – ТОВ “ТРИ ВЕДМЕДІ”.

Під час заходу без уваги не залишилася жодна дитина. Організатори передбачили для кожного учасника солодкі подарунки.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ