Додому НОВИНИ Культура “Мамина вишня” радо зустріла учасників художньої самодіяльності Житомирської області.

“Мамина вишня” радо зустріла учасників художньої самодіяльності Житомирської області.

721
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу, 25 квітня в приміщенні міського Будинку культури міста Баранівка відбувся V обласний фестиваль-конкурс хорової пісні “Мамина вишня”, присвячений пам’яті Народного артиста України Анатолія Пашкевича.

Організатори фестивалю: управління культури облдержадміністрації, Житомирський Центр народної творчості та відділ культури і туризму Баранівської райдержадміністрації традиційно провели захід на високому організаційному рівні у дружній, святковій, весняній атмосфері.

Участь у фестивалі взяли 37 колективів Житомирської області. Наш Бердичівський район, як завжди, гідно представили Народний аматорський хор “Сузір’я” (керівник – Заслужений працівник культури України В.І. Пупін), Народний аматорський ансамбль народної пісні “Ладомир” (керівник – М.І. Миронець) та дебютанти: жіночий вокальний дует РБК (керівник – М.І. Миронець) і Молодіжний вокальний квартет РБК (керівник – М.Г. Мінич).

Весняна атмосфера, аромат вишневого саду, святкова зала, колоритні учасники заходу та всіма відомі мелодії Анатолія Пашкевича не залишили байдужими нікого.

Усі учасники фестивалю від Бердичівського району були відзначені нагородами за свої професійні виступи. Отож, вітаємо весь колектив Народного аматорського хору “Сузір’я” за здобуте почесне призове ІІ місце, а його керівника – Заслуженого працівника культури України В.І. Пупіна за вкотре нагородження Дипломом управління культури Житомирської ОДА та ЖОЦНТ як “Кращий диригент”. Нагороди також отримали в номінації “Краще виконання творів А. Пашкевича” – жіночий вокальний дует Бердичівського РБК та Диплом за здобуте ІІ місце – Молодіжний вокальний квартет РБК.

Шевчук О.Р., провідний спеціаліст
відділу культури і туризму РДА.

DSC01410_1 DSC01456_1