Додому НОВИНИ Маркуші святкували від душі

  Маркуші святкували від душі

  1276
  ПОДІЛИТИСЬ

  Яскравим театралізованим дійством стало святкування Дня села у Маркушах.

  Суботнім днем на шкільному стадіоні було велелюдно. Ця хвилююча подія об’єднала всіх, кому село є дорогим, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості, бо саме тут пройшло їх босоноге дитинство та незабутня юність, бо саме тут вони зустрічали розбуджені ранки, вдихали духмяні пахощі літа. На святі відчувалася атмосфера родинної щирості, теплоти, яка, мабуть, тільки можлива в селі, колисці духовності і святості. У лейтмотиві заходу відчувалася любов до рідного краю, до рідної землі, до батьківщини. Кожного переповнювало почуття гордості, радості.

  f9720ed2d7cdДо цього свята з року в рік організатори (сільський голова О. Карпов, депутат райради, директор школи Л. Михальченко, завідуючий Будинком культури В. Прохоренко) підходять креативно, тож нічого дивуватися, що й цього року на маркушівців чекало багато сюрпризів.

  f3b791e083f1Гучно лунала музика, яка налаштовувала присутніх на веселий настрій, працювали заклади торгівлі (магазини “Сонечко”, “Тандем” підприємців А. Семенюка, О. Пивовар), діти мали змогу скоштувати солодкої вати.

  Поряд зі сценою шанувальники рукоділля оглядали виставку місцевих майстринь, яку вдало підготувала завідуюча сільською бібліотекою Т. Шпак.

  Першими почали святкувати наймолодші мешканці села. Педагог-організатор Маркушівської школи С. Лаврук організувала для них розважальну програму разом зі своїми помічниками Фіксіками. Діти мали унікальну можливість розвивати ігрові фантазії та творчі здібності, вони залюбки брали участь у різноманітних конкурсах, де на них чекали призи від Доброї Феї – А.Д. Поліщук, начальника земельного відділу ТОВ “Кусто Агро Фармінг”, генерального спонсора свята.

  DSCN9600_1Динамічними, азартними, безкомпромісними стали традиційні в Маркушах “Богатирські ігри”, які започаткував і проводить щороку С. Михальченко, вчитель фізичного виховання навчального закладу села. Організація ігор – це, передусім, утвердження ідеалів патріотизму, здорового способу життя, незламної мужності та витримки. Атлети підіймали величезну вагу над собою, переносили валізи по 100 кг кожна, тягнули трактор на швидкість. За підсумками всіх видів програми перемогу виборов В. Степанюк з с. Гришковець, який здивував людей своїми фізичними якостями. Він гнув цвяхи, надував грілку, розірвував товсті календарі. С. Теслюк з Маркушів посів другу сходинку, а третє місце дісталося спортсмену із сусіднього села Житинці, С. Івасюку.

  Всі учасники отримали призи від генерального спонсора ТОВ “Кусто Агро Фармінг”.

  DSCN9643_1Однак, найбільш яскравим емоційним і душевним був момент вшанування мешканців села. Сільський голова О.С. Карпов у своєму привітанні до односельчан сказав, що справжньою окрасою села є люди. Вони скромні і працьовиті, не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості, самовідданості. Пісенні вітання та подарунки від поважних гостей, депутата Верховної Ради України О.В. Ревеги, помічника депутата С.Б. Томашевської, голови Бердичівської районної районної ради М.Ю. Самчика, заступника голови Бердичівської районної адміністрації Т.В. Наумчук, депутатів районної ради Л.Б. Михальченко, Є.К. Рильського та генерального спонсора “Кусто Агро Фармінг” отримали мешканці, які відсвяткували визначні події у своєму житті: золоте весілля, поєднання доль на весільному рушнику, досягли поважного віку, вперше та вшосте стали батьками, поповнили громаду села, змінивши місце проживання, сім’ї, які виховують дітей під опікою, ветерани праці, працівники, які сьогодні добре працюють на виробництві та воїни АТО.

  Святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Маркушівської школи та районного Будинку культури, який вели неперевершені ведучі: методист районного Центру культури та дозвілля Олена Якимчук та відомий шоумен Віктор Пухальський, додав позитивних емоцій і об’єднав ще більше жителів села: від старого до малого. Справжньою “родзинкою” став виступ танцювального колективу театральної студії “Мельпомена”. Після концерту та офіційної частини всіх гостей частували смачними булочками з медом та кавою, запашними короваями від генерального спонсора ТОВ “Кусто Агро Фармінг” та пловом і шашликами від ТОВ “Українська ягода”. Завершилася визначна подія для села святковою дискотекою.

  Хай Бог охороняє громаду Маркушів від злого,
  Хай світить сонце і колосяться жита,
  Щоб всі були щасливі і здорові,
  На многії і многії літа!

  В. Рудик,
  заступник директора з виховної роботи
  Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст.