Додому НОВИНИ Влада і громада Марія Волкова: “Мільярди гривень не для “курячих баронів”, а для фермерів”

Марія Волкова: “Мільярди гривень не для “курячих баронів”, а для фермерів”

253
ПОДІЛИТИСЬ

На жаль, за останні роки всі гарні слова наших високопосадовців та депутатів про державну підтримку агропромислового комплексу та любов до тих людей, які там працюють, були пустим звуком.

На мою думку, ситуація нині навіть погіршилась, адже “безвіз” вимітає з сіл залишки молоді, яка залишившись без роботи їде працювати за кордон.

А пенсіонерів добиває так звана медична реформа, адже скорочується мережа медичних закладів, а виїзд “швидкої допомоги” в село стає проблемним. Бажання отримати сільському жителю консультацію лікаря через Інтернет, є поки що лише мрією, бо після навіть невеликого вітру чи дощу в селах зникає навіть світло.

А щодо оптимізації шкіл, тобто пониження їх статусу чи закриття, що передбачено освітньою реформою, то люди вкрай негативно ставляться до цієї ідеї.

Тепер що стосується конкретно сільськогосподарського виробництва: те, що колись державна власність у вигляді заводів, фабрик, інших промислових підприємств перейшла за копійки у приватні руки, задуривши їх працівників ваучерами, може нині статись з нашим головним національним багатством – землею. І розпочалося це з несправедливої по відношенню до малих і середніх сільськогосподарських підприємств податкової політики та проблемою в отриманні ними необхідних кредитів. А задекларована державою підтримка сільгоспвиробника зводиться лише до перекачування грошей крупним олігархічним аграрним структурам. Зокрема, мільярди гривень йдуть так званим “курячим баронам”, а фермерам знову слід надіятись лише на Бога та власні сили. Далі – більше: останнім часом все частіше стається рейдерських, тобто незаконних захоплень сільськогосподарських земель, а останнім часом знахабнілі злочинці викрадають навіть вже зібраний врожай. Не можна замовчувати і напади на родини фермерів і навіть їх убивства. Про який розвиток села ми можемо нині говорити, коли творяться такі справи? Аграрна Партія України на чолі з її лідером Михайлом Поплавським, взяла на себе зобов’язання щодо підвищення рівня заможності українських сіл за рахунок розвитку малого підприємництва і підтримки фермерських господарств. У пріоритеті Аграрної Партії – відродження села з його споконвічними атрибутами: землею, господарською діяльністю, соціальною сферою та культурою.

Голова районної організації Аграрної Партії України
Марія Волкова.