Додому НОВИНИ Влада і громада Масштабна екскурсія “Бердича” до бердичівської частини

Масштабна екскурсія “Бердича” до бердичівської частини

603
ПОДІЛИТИСЬ

8 червня у рамках повсякденного проведення цікавих екскурсій дитячий шкільний літній мовний табір “Бердич” ЗОШ I-III ступенів №6 ім. Житниченка І.В. відвідав Музей бойової слави військової частини – польова пошта В3231.

Радо зустрів юних гостей начальник клубу частини лейтенант Шуляк Олександр Олександрович, він і проводив екскурсію Музеєм: “Я відчув, що в нашій країні зростає достойне покоління. Діти захоплено вдивлялися у кожен експонат”.

SAM_9343_1“Наразі ми регулярно проводимо екскурсії у визначних місцях, – розповіла вихователь табору, вчитель біології та основ здоров’я Фурман Марія Анатоліївна. – Прийшли до нашої частини, бо для нас це дійсно визначне місце. Постійно учні беруть участь у різних благодійних акціях на зразок “Допоможи солдату”, навіть у бібліотеку передавали книжки”.

І здавалося б не за віком учням 1-6-х класів подібна екскурсія. Проте вихователька переконана: “З малечку потрібно виховувати патріотизм, любов до рідної країни. І подібні екскурсії підштовхують дітей до цього. Вони бачать, що нашим солдатам потрібна насамперед моральна підтримка та допомога”.

Надзвичайно сподобалося юним візитерам у Музеї, а тому, виходячи з нього, вони запитливо оглядалися навкруги: раптом пощастить потрапити іще кудись. І таки пощастило! Побували у військовій бібліотеці, завітали до спортивного залу частини, побачили, де і у яких умовах живуть військові. На останок пообіцяли: неодмінно прийдуть знову, бо цікаво, бо сподобалося!

К.В. Пухальська,
прес-офіцер військової частини – польова пошта В3231

SAM_9346_1

SAM_9352_1 SAM_9351_1 SAM_9349_1 SAM_9348_1