Додому НОВИНИ Влада і громада Медики дякують

Медики дякують

358
ПОДІЛИТИСЬ

Сьогодні гарне свято, і я від імені адміністрації Бердичівської ЦМЛ і всього колективу дитячого відділення хочу привітати всіх з Днем захисту дітей. І звичайно побажати міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій.

Сьогодні до нас завітали наші благодійники з служби таксі 6000, яку очолює Биковський Олександр Анатолійович, і подарували меблі в одну палату, за що ми їм дуже вдячні.

Також висловлюємо подяку депутату Житомирської обласної ради Романському Ігорю Васильовичу за придбання телевізора і простирадла для ліжок. А також вдячні адміністрації пивзаводу, фабрики одягу за надання благодійної допомоги відділенню.

Користуючись нагодою хотілося б запропонувати всім приватним підприємцям і небайдужим людям міста прийняти участь, звичайно матеріальну, для створення кращих умов в нашому відділенні, для оснащення ігрової кімнати, ванної кімнати, туалетів, щоб відділення стало гарним, яскравим, сучасним і лікуватися в ньому було зручно і комфортно. А ми будемо прикладати всі наші зусилля, щоб пацієнти швидко одужували і виходили від нас завжди з усмішкою і позитивною енергією.

Н.А. Поліщук, зав. дитячим відділенням.