Додому НОВИНИ Влада і громада Медики на передній лінії фронту

Медики на передній лінії фронту

412
ПОДІЛИТИСЬ

Як відомо, однією з перших жертв коронавірусу став китайський лікар, який власне і виявив новий штам вірусу та попередив про це владу. В Італії вже померло біля п’ятидесяти лікарів та стільки ж священиків, перші з яких лікували тіло, а другі підтримували духовно. Нині одні перебільшують, а інші применшують загрозу цієї хвороби. Але ясно одне, що небезпека в тому, що коли ми не зменшимо поширення коронавірусу, то ніяка медицина не зможе допомогти, якщо одночасно захворіють тисячі людей.

Готуються до боротьби і медики Бердичівщини. Вони – на передній лінії цього фронту, зокрема, фахівці інфекційного відділення міської лікарні. Їх завдання – встановити тип захворювання та при виявленні хворих на коронавірус розмістити їх у спеціальних боксах або в інших спеціалізованих медичих закладах Бердичева.

При всій складності ситуації з постачання необхідних засобів захисту, нині медики дякують всім небайдужим, які надають посильну допомогу. Зокрема, міській владі, депутатському корпусу, депутатам обласної ради Іллі Смичку, Ігорю Романському, Павлові Чернявському, Сергію Орлюку, народному депутату України Богдану Кицаку, підприємцям Юрію Шелухіну, Олександру Івасенку, Олександру Ревезі, Олексію Ястремському та багатьом іншим.

Володимир Кравченко.