Додому НОВИНИ Медицина Медична рада провела підсумкове засідання

Медична рада провела підсумкове засідання

404
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до Положення про медичну раду закладу охорони здоров’я, визначено порядок проведення внутрішнього контролю якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування.

З метою належної організації контролю якості медичної допомоги та в рамках виконання поставлених завдань, дотримання усіх норм і положень у актовій залі Бердичівської центральної районної лікарні відбулося засідання медичної ради.

Під час засідання виступив зі звітом про виконану роботу головний лікар центральної районної лікарні Андрій Мирончук. Він довів до присутніх інформацію щодо аналізу роботи ЦРЛ за 2016 рік, фінансування галузі у минулому році, поповнення матеріально-технічної бази лікарні, проведення ремонту технічного обладнання, назвав кваліфікаційний рівень медичних працівників. Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук розповіла присутнім про реалії та перспективи розвитку медичної галузі району, надала пропозиції і рекомендації щодо покращення надання медичних послуг населенню, наголосила на співпраці первинної та вторинної галузі медицини. Тетяна Володимирівна зазначила, що необхідно активізувати роботу з навчальними закладами освіти, відвідувати людей похилого віку та людей з особливими потребами, а також здійснювати виїзди вузьких спеціалістів у населені пункти району.

IMG_20170215_141358_1Також виступаючими були заступник голови районної ради Олена Рудик, заступник головного лікаря Центру ПМСД Ананій Побережець.

Кульмінацією медичної ради стало нагородження Почесними грамотами, за підсумками року, кращих медиків та працівників лікарні. Символічним є те, що засідання ради проходило 15 лютого, у День виведення військ з Афганістану, тому, нагороду також отримав заступник головного лікаря ЦРЛ Едуард Пудрівський.

Прес-служба райдержадміністрації

IMG_20170215_141816_1