Додому НОВИНИ Медицина Медичних сестер Бердичівського району привітали із професійним святом

Медичних сестер Бердичівського району привітали із професійним святом

536
ПОДІЛИТИСЬ

11 травня 2018 року в актовій залі Центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня медичних сестер.

Привітали представників однієї з найбільш потрібних професій народний депутат України Олександр Ревега, голова районної ради Софія Томашевська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська. До привітань долучилися депутати Житомирської обласної ради Ігор Романський, Ілля Смичок та Віталій Вітусевич. Виступаючі висловили слова подяки усім медсестрам, фельдшерам, акушерам, лаборантам за їх сумлінну та віддану працю. Побажали здоров’я, невичерпної енергії, доброти та любові.

Також з вітальним словом виступили головний лікар Бердичівської ЦРЛ Андрій Мирончук, завідувач стоматологічної поліклініки Зінаїда Яценко, головний лікар Центру ПМСД Наталія Ровкова.

З нагоди свята народний депутат України вручив медичним працівникам грамоти та квіти. В свою чергу спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджено ряд кращих представників медичних установ району.

Не обійшлося і без пісні – урочисту частину свята взяли на себе працівники районного Центру культури та дозвілля, порадувавши винуватців свята та присутніх  святковим концертом.

Прес-служба районної ради.