Додому НОВИНИ Медіатека у Райгородоцькій школі

Медіатека у Райгородоцькій школі

835
ПОДІЛИТИСЬ

Житомирська область є учасником освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”.

У Бердичівському районі за проектом Фонду та в межах пілотного проекту Новий освітній простір у Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів облаштовано Медіатеку – простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, зокрема й учнів із особливими освітніми потребами. Медіатека – це мультимедійний простір для навчання, роботи й обміну думками.

Сьогодні складно уявити, що лише три місяці тому на місці красуні-медіатеки був звичайний шкільний кабінет обслуговуючої праці. Саме за сприяння голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича за умови співфінансування (50 на 50) із місцевого бюджету виділено кошти у сумі 180 тис. грн. на облаштування медіатеки у Райгородоцькій школі, на які здійснено ремонт приміщення, придбано 4 ноутбуки, один smart-TV, БФП, мішки-крісла, стелажі, робочий стіл та стільці.

Приміщення медіатеки – це простора кімната, сучасний дизайн і мінімум меблів – лише найпотрібніше. Тут можна працювати як на комп’ютері, так і зі звичайними книжками, використовувати у роботі диски, великий екран, дошку та інші інноваційні технології. Медіатека мультифункціональна. Її можна використовувати як дискусійний клуб, як місце для кінопоказів, літературних вечорів, засідань мовних клубів, індивідуальної та колективної роботи.

Медіатека стане інтерактивним центром опорної школи, що дасть можливість учням брати участь у заходах, використовувати різноманітні ресурси, включаючи Інтернет, електронні книги, інтерактивні програми вивчення іноземних мов, комп’ютерні технології.

Оснащення матеріально-технічної бази Райгородоцької школи продовжується. З районного бюджету виділено кошти у сумі 145 тис. грн. для ремонту кабінетів математично-природничого циклу (математики і біології).

Бердичівська райдержадміністрація дякує голові обласної державної адміністрації Гундичу І.П. за сприяння у виділені коштів у сумі 170 тис. грн. на проведення ремонту в даних кабінетах.

І ось на передодні Дня знань ремонт кабінетів завершено, діти мають можливість працювати в оновлених світлих кабінетах, які відповідають санітарним вимогам до їх відкриття.

Прес-служба райдержадміністрації.