Додому НОВИНИ Влада і громада Меморіальна дошка пам’яті героя

Меморіальна дошка пам’яті героя

4
ПОДІЛИТИСЬ

Кожен населений пункт Бердичівського району, кожне село свято шанують пам’ять своїх земляків – відважних воїнів, які віддали життя за Україну. Цими вихідними була встановлена меморіальна дошка у селі Бистрик Райгородоцької громади, присвячена світлій пам’яті загиблого місцевого жителя Томчука Сергія Анатолійовича, якому назавжди залишиться двадцять один рік.

На відкриття меморіальної дошки було запрошено начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмилу Димидюк.

Старший солдат Сергій Томчук пішов служити по контракту у Збройні сили України ще в 2019 році, на момент загибелі перебував на посаді навідника десантно-штурмової роти військової частини А1910. Героїчно загинув 24 березня під час оборони населеного пункту Ізюм Харківської області в результаті ворожого авіаційного нальоту.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять свого односельчанина, згадавши якою світлою та чудовою людиною він був. Попри молодий вік, Сергій залишив по собі гарний слід, ставши взірцем мужності та патріотизму, прикладом для прийдешніх поколінь. До учасників зібрання звернулися начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк та секретар Райгородоцької сільської ради Світлана Барановська.

«Завдячуючи нашим захисникам, ми сьогодні маємо можливість жити під мирним небом, у мирному Бердичівському районі. Сергій віддав найцінніше, що мав – своє життя заради того, щоб могли жити ми. Велика шана і подяка йому та іншим героям за їх безсмертний подвиг. Ми будемо гідними світлої пам’яті наших безсмертних земляків, адже герої не вмирають», – зазначила Людмила Димидюк.

Також відбулося освячення встановленої меморіальної дошки, до якої одразу поклали квіти, вшановуючи пам’ять безсмертного героя. Додатково учасники зібрання відвідали місцеве кладовище, та поклали квіти до могили кожного загиблого захисника, що поліг у боротьбі за волю та незалежність України.

Пресслужба Бердичівської районної військової адміністрації