Додому НОВИНИ Влада і громада Мешканці Закутинець та Великих Гадомців відзначили День села

Мешканці Закутинець та Великих Гадомців відзначили День села

558
ПОДІЛИТИСЬ

Минулого тижня в селі Закутинці та Великі Гадомці традиційно відзначили свято – День села.

7 жовтня на цю чудову урочисту подію до Закутинецької територіальної громади завітав голова районної ради Максим Самчик, який висловив щиру подяку мешканцям за участь в розбудові місцевого самоврядування, внесок в соціально-економічний і культурний розвиток та не байдуже ставлення до проблем благоустрою Закутинецької громади. Побажав закутинчанам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення та нових звершень. Вручив подяку Закутинецькій територіальній громаді та символічний подарунок. За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у підвищення ефективності медичного обслуговування населення та з нагоди свята, грамоту районної ради отримала завідувач фельдшерським пунктом села Закутинці Наталія Ковальчук.

Не менш яскравим дійством стало святкування Дня села у Великих Гадомцях, на який 8 жовтня завітала заступник голови районної ради Олена Рудик. Заступник вручила подяку громаді, подарунок та святковий торт, побажала усіляких гараздів та разом з жителями та запрошеними гостями мала змогу насолодитися концертною програмою від аматорських місцевих колективів.

За сприянням місцевих підприємців на свято був запрошений Житомирський поліський ансамбль пісні і танцю “Льонок”, який своїми кращими зразками народної творчості доповнив атмосферу справжнього народного свята для громади.