Додому НОВИНИ Культура Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

615
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку, 19 грудня, православні люди всього світу відзначають День святого Миколи Чудотворця. За народним повір’ям, саме у цей день Микола Чудотворець спускається на землю з небес і обходить весь світ, допомагає знедоленим і відновлює справедливість.

Напередодні свята гарний настрій, хвилини щастя і віру у світле майбутнє дарували дітям району. У фойє Бердичівської районної адміністрації маленьких гостей зустрічав Миколай. Він вручав подаруночки за прочитаний вірш чи пісеньку, за перелік добрих справ, які дитина виконала протягом року, приймав листи з побажаннями, вислуховував малечу уважно, даючи настанови та запрошував до святкової зали для перегляду казки.

Артисти Бердичівського районного Центру культури і дозвілля підготували чарівну виставу – казку “Рукавичка”. Її сюжет навіював добро і перемогу над злом, подолання кривди та торжество справедливості.

У залі були присутні діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей. Усіх їх від імені голови Бердичівської районної державної адміністрації Петра Яригіна зі святом привітала керівник апарату Лариса Котнюк. Вона побажала усім міцного здоров’я, веселих канікул і радісних свят.

По завершенню заходу малеча мала змогу зробити фото на згадку з Миколаєм та героями казки.

За сприяння районної держаної адміністрації, народного депутата України Олександра Ревеги усі запрошені на захід діти отримали солодкі подарунки.

Прес-служба райдержадміністрації.