Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

305
0
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку, 19 грудня, православні люди всього світу відзначають День святого Миколи Чудотворця. За народним повір’ям, саме у цей день Микола Чудотворець спускається на землю з небес і обходить весь світ, допомагає знедоленим і відновлює справедливість.

Напередодні свята гарний настрій, хвилини щастя і віру у світле майбутнє дарували дітям району. У фойє Бердичівської районної адміністрації маленьких гостей зустрічав Миколай. Він вручав подаруночки за прочитаний вірш чи пісеньку, за перелік добрих справ, які дитина виконала протягом року, приймав листи з побажаннями, вислуховував малечу уважно, даючи настанови та запрошував до святкової зали для перегляду казки.

Артисти Бердичівського районного Центру культури і дозвілля підготували чарівну виставу – казку “Рукавичка”. Її сюжет навіював добро і перемогу над злом, подолання кривди та торжество справедливості.

У залі були присутні діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей. Усіх їх від імені голови Бердичівської районної державної адміністрації Петра Яригіна зі святом привітала керівник апарату Лариса Котнюк. Вона побажала усім міцного здоров’я, веселих канікул і радісних свят.

По завершенню заходу малеча мала змогу зробити фото на згадку з Миколаєм та героями казки.

За сприяння районної держаної адміністрації, народного депутата України Олександра Ревеги усі запрошені на захід діти отримали солодкі подарунки.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ