Ми готові до приходу коронавірусу! Чи справді?

Ми готові до приходу коронавірусу! Чи справді?

214
ПОДІЛИТИСЬ

Те, що Україна вживає надзвичайних заходів, щоб запобігти поширенню цієї маловідомої небезпечної хвороби, дуже добре. І люди, розуміючи це, поступово звикають до нових реалій життя. Слава Богу, останній нашумілий випадок, коли до лікарні з села Маркуші доставили десятимісячну дитину з підозрою на коронавірус, не підтвердився.

Разом з тим, людей все більше дратує потік офіційної інформації щодо того, що держава та її медичні заклади готові до приходу коронавірусу. Справді? Дай Боже.
Турбує те, що самі ж люди роздмухують панічні настрої. Хоча карантинні заходи оголошено всього на три тижні, жителі терміново взялись скуповувати продукти харчування та засоби гігієни, ніби мають просидіти у власних домівках, не виходячи в світ більше року.

На людей одночасно звалилось вкрай багато різноманітної інформації. Окрім кваліфікованих порад медиків за це взялись і політичні оглядачі. Складається таке враження, що всі політологи, експерти враз стали професійними вірусологами та лікарями.

На мою ж думку, дуже кваліфіковано розповів про небезпеку цього захворювання наш місцевий лікар Сергій Колубовський. Рекомендуємо прочитати його тривожно-саркастичний роздум під назвою «Тіло» щодо поведінки людей та ставлення до власної безпеки, який ми розмістили на 8-й сторінці.

Володимир КРАВЧЕНКО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ