Додому НОВИНИ Влада і громада Ми готові до приходу коронавірусу! Чи справді?

Ми готові до приходу коронавірусу! Чи справді?

418
ПОДІЛИТИСЬ

Те, що Україна вживає надзвичайних заходів, щоб запобігти поширенню цієї маловідомої небезпечної хвороби, дуже добре. І люди, розуміючи це, поступово звикають до нових реалій життя. Слава Богу, останній нашумілий випадок, коли до лікарні з села Маркуші доставили десятимісячну дитину з підозрою на коронавірус, не підтвердився.

Разом з тим, людей все більше дратує потік офіційної інформації щодо того, що держава та її медичні заклади готові до приходу коронавірусу. Справді? Дай Боже.
Турбує те, що самі ж люди роздмухують панічні настрої. Хоча карантинні заходи оголошено всього на три тижні, жителі терміново взялись скуповувати продукти харчування та засоби гігієни, ніби мають просидіти у власних домівках, не виходячи в світ більше року.

На людей одночасно звалилось вкрай багато різноманітної інформації. Окрім кваліфікованих порад медиків за це взялись і політичні оглядачі. Складається таке враження, що всі політологи, експерти враз стали професійними вірусологами та лікарями.

На мою ж думку, дуже кваліфіковано розповів про небезпеку цього захворювання наш місцевий лікар Сергій Колубовський. Рекомендуємо прочитати його тривожно-саркастичний роздум під назвою «Тіло» щодо поведінки людей та ставлення до власної безпеки, який ми розмістили на 8-й сторінці.

Володимир КРАВЧЕНКО.