ПОДІЛИТИСЬ

7 серпня у військовій частині – польова пошта В3231 хвилиною мовчання вшанували пам’ять двох воїнів, що загинули 8 серпня минулого року в ході виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

vshanuvan_1“Рік назад серпень місяць був доволі жарким для усіх і для нашої бригади у тому числі. У цьому місяці у нас було дуже багато загиблих”, – говорить тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира по роботі з особовим складом військової частини – польова пошта В3231, капітан Олександр Анатолійович Сірік.

Своє слово у пам’ять про загиблих сказав командир взводу, лейтенант Ілля Ігорович Котов, який безпосередньо у серпні минулого виконував службове завдання разом із загиблими. “Товариші офіцери, прапорщики, сержанти, солдати, завтра виповнюється рівно рік з того моменту, як загинули наші товариші під час виконання завдання по захисту державної недоторканості та суверенітету України, – Щербатюк Роман Олексійович і Жабенко Юрій Леонідович. Про втрати завжди важко говорити, особливо коли мова йде про таких чудових людей, якими були мої підлеглі. Це надійні товариші, веселі друзі, з якими не було сумно у жодній компанії. Про них можна ще багато сказати гарних слів, які характеризують як одного, так і іншого. Хоча за характером вони були зовсім різними. Завжди веселий Рома Щербатюк та серйозний і співчутливий Юра Жабенко.

Я хотів би побажати усім присутнім, щоб ваших близьких оминула доля і ті випробування, які спіткали сім’ї загиблих. Особливо тут хочеться згадати Рому, який 7 серпня приблизно о 10-й вечора у нашій присутності зробив пропозицію своїй дівчині. А вже через декілька годин його не стало. Усім дякую і хотів би попросити вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання”.

К.В. Бугайчук, прес-офіцер військової частини –
польова пошта В3231.