Додому НОВИНИ Влада і громада “Мобільний соціальний офіс” – допомога людям із найвіддаленіших районів.

“Мобільний соціальний офіс” – допомога людям із найвіддаленіших районів.

503
ПОДІЛИТИСЬ

Вже протягом декількох років у Бердичеві діє “мобільний соціальний офіс”. Він створений згідно з розпорядженням міського голови та діє з метою надання соціально-правової допомоги громаді міста, здійснюючи прийом безпосередньо за місцем проживання. Відвідувачі “мобільного офісу” можуть отримати допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви та отримати повне роз’яснення для подальшого вирішення питання.

25 квітня з 9.00 до 17.00 в приміщенні амбулаторії сімейної медицини №4 за адресою м. Бердичів, вул. Червона, 14, вкотре працював “мобільний соціальний офіс”. У роботі “мобільного соціального офісу” брали участь фахівці управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі, Бердичівського міського центру зайнятості, Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради, служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління житлово-комунального господарства виконкому Бердичівської міської ради, Бердичівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головне завдання роботи мобільного офісу – наблизити представників влади, органів місцевого самоврядування та державних установ до людей, сприяння у вирішенні конкретних проблем населення. Мета мобільного соціального офісу – задовольнити проблеми максимально можливої кількості мешканців міста та спростити доступ до правосуддя малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств громадян.

Під час 8-годинної роботи до “мобільного офісу” для роз’яснення законодавства та консультацій з питань соціального захисту звернулися жителі віддалених районів міста, внутрішньо переміщені особи, власне працівники амбулаторії.

“Як показала практика, функціонування “мобільного соціального офісу”, як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань.  Адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші райони міста, громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань”, – зазначила фахівець Управління праці та соціального захисту населення Галина Марковська.

“Цікавим і плідним, – розповідає Ольга Сікорська, – був квітневий виїзд у амбулаторію сімейної медицини. Прийшло близько 15 відвідувачів, які задавали різноманітні запитання. Жінки цікавилися умовами призначення соціальної допомоги сім’ям з дітьми. Бердичівляни, які прийшли на прийом, цікавилися питаннями призначення пенсії, допомоги при народженні дитини чи по догляду за психічно хворою особою. Багатьом відвідувачам фахівці роз’яснювали порядок призначення субсидій”.