Додому НОВИНИ Молитва за Україну.

Молитва за Україну.

686
ПОДІЛИТИСЬ

“Молюся я за тебе, Україно”, – ці слова пісні “Молитва за Україну” (у виконанні Єлізавети Цакоєвої та Аліни Лисак) стали лейтмотивом вечора-реквієма, приуроченого пам’яті Героїв Небесної Сотні, який був проведений 20 лютого у клубі с. Семенівка.
Вшанувати пам’ять полеглих у трагічні дні лютого 2014 року зібрались жителі села, працівники сільської ради, учні місцевої школи. А зустрічали їх у залі… десятки очей з фотографій тих, чиї імена навіки вписані в історію Майдану…

Ведучі вечора (завідуюча клубом М.О.Лисак та завідуюча бібліотекою Г.Г.Білоус) зачитують імена та прізвища Героїв Небесної Сотні, Героїв 26-ої артилерійської бригади – наших земляків. Запалюються свічки Скорботи, хвилиною мовчання присутні вшановують пам’ять полеглих. Зал клубу цього дня став Храмом Скорботи і Пам’яті.

Сільський голова М.М.Шеретун зачитує Указ Президента України “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності”, звертає увагу присутніх на те, що у визволенні України від терористів на сході беруть участь 12 жителів нашого села. Це А.Зозуля, І.Мельничук, Ю.Масан, С.Нейкалюк, С.Кравець, О.Лепешко, В.Топольський, В.Шевчук, С.Наземчук, М.Марківський, О.Слободенюк, О.Пальчик.

На нас, жителів села, справили враження і відповідно оформлена сцена (фото Героїв Небесної Сотні, воїнів – учасників АТО), і “Балада про мальви” (виконана педагогом-організатором школи О.С.Цакоєвою), і виступи школярів Семенівської школи (Є.Могера, М.Кравчука, О.Комара, В.Трохимчук, В.Нейкалюк, Г.Тарасюк), і шматочки поминального хліба…

Герої не вмирають доти, поки про них пам’ятатимуть нащадки.

А пам’ять не буває безіменною.

Галина Артемчук.