Додому НОВИНИ Влада і громада “Моє село – моя історія жива”

“Моє село – моя історія жива”

353
ПОДІЛИТИСЬ

4 серпня у Тереховому його мешканці дружно відзначили День села.

В урочистостях взяв участь народний депутат України Олександр Ревега.
Вітаючи терехівчан, Олександр Васильович зокрема зазначив: “При будь-якій зайнятості я завжди намагаюсь побувати на таких святах, як День села, бо саме тут, як ніколи, збирається велика дружна родина всього села. Адже це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою маленьку батьківщину, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Мені цікаво бачити і спілкуватись з ветеранами, тими, хто складає трудову гордість односельчан, з людьми, які нині створюють нові робочі місця і розвивають сільськогосподарську галузь. Мені також важливо чути думки сучасних захисників України – воїнів АТО і ООС, і звичайно, нашої молоді, якій розбудовувати Україну. А це значить, що найбільшим багатством села є його жителі щирі, привітні, гостинні люди”.

Народний депутат вручив квіти і подарунки подружнім сімейним парам які прожили в шлюбі понад 45 років.

Це, зокрема, Микола Лаврінович та Галина Михайлівна Чорноуси, Анатолій Тимофійович та Анастасія Петрівна Слободенюки, Микола Єфремович та Ганна Григорівна Цаплюки, Йосип Іванович та Євнегія Йоно Цалко, Валентин Григорович та Віра Захарівна Панасюки, Григорій Гаврилович та Віцентина Григорівна Бойки, Галина Яківна та Микола Тихонович Середа, Степан Юлійович та Галина Федорівна Дикі, Євген Юстинович та Тамара Якимівна Ковалі, Микола Радіонович та Галина Яківна Королі.

Відзначив він також заслуженого медичного працівника села Терехове, пенсіонерку Анну Олексіївну Павленко.

Олександр Васильович також зазначив, що дана ним обіцянка щодо нової дороги до села Терехове буде в цьому році виконана.

Прес-служба народного депутата України.