ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно у Бердичівському педагогічному коледжі директорія вирішила об’єднати всю талановиту молодь міста Бердичева і його околиць на фестивалі – конкурсі вокально-інструментальної творчості учнівської молоді “Музика, що єднає молодь”.

_u1lsuxpmqEУ БПК стартував фестиваль юних, креативних, цікавих, творчих, запальних, енергійних і дуже талановитих дітей та молоді. Хоча учасники мали різну вікову категорію, конкуренція була сильна, а підготовка – якісною. Кожен учасник фестивалю вніс у це дійство свою “родзинку”, і тому він був унікальним і всіма помічений. Зі сцени лунали пісні різного жанру – журба з веселощами переплітались та зробили це фестиваль цікавим та незабутнім.

БПК відвідала значна кількість гостей, які були приємно здивовані родинною обстановкою на святі, доброзичливим прийомом їх у стінах коледжу та привітним персоналом закладу.

Оголошення імен переможців і нагородження відбудеться 10-го березня в актовій залі коледжу. Всі учасники з нетерпінням чекають цього вирішального моменту.

Марія Зощук