Додому НОВИНИ Мій улюблений казкар.

Мій улюблений казкар.

729
ПОДІЛИТИСЬ

Виховання дітей – річ важка й складна у будь-який час. А в час соціальних землетрусів – річ важка особливо. Адже в суспільстві ламаються, збиваються моральні орієнтири, нівелюються іноді важливі гуманістичні засади. Тому так важливо зберегти їх в дитячій літературі, щоб не втратити жодного покоління дітей.

В своїх книжках відомий дитячий письменник Всеволод Нестайко намагався показувати таке одночасно просте і складне життя дітей з їхніми радощами і прикрощами, розказувати про прекрасну дитячу дружбу, спонукаючи їх до самовиховання. «Я прагну засвічувати сонячні промінчики в дитячих душах, допомагати дітям знайти дорогу до здійснення їх мрій. І нехай мої Ковалі щастя накують дітям України і взагалі всім дітям багато щасливих часів і безліч хвилинок-щастинок» – Всеволод Нестайко 02.11.2010 р.

4 лютого працівники районної бібліотеки для дітей (смт. Гришківці) до 85-річчя від дня народження видатного українського дитячого письменника, нашого земляка та надзвичайно талановитого генія дитячої літератури Всеволода Нестайка провели захід у формі розважально – пізнавальної гри «Що? Де? Коли?» на тему: «Мій улюблений казкар».

Всеволод Нестайко – унікальне явище в історичній долі української книжки: він єдиний із прозаїків, які писали тільки для дітей, упродовж більше, ніж півстоліття залишається не лише найчастіше друкованим і тиражованим автором, а й найбільше читаним і реально затребуваним. Його ім’я стало візитівкою української літератури для дітей, твори ввійшли до шкільної програми і відзначені численними преміями та нагородами.

Усі маленькі учасники заходу добре і вміло відповідали на питання ведучих, адже вони є постійними відвідувачами бібліотеки, а твори В. Нестайка «В країні Місячних зайчиків», «В країні Сонячних зайчиків», «Про комарика Зюзю», «Тореадори Васюківки» і.т.д. – їхні улюблені.

На завершення свята начальник відділу культури і туризму подякував колективу бібліотеки за відмінну організацію та проведення пізнавального заходу, а присутнім батькам побажав навчити своїх дітей мріяти та радіти життю, адже молода незалежна Україна потребує синів і дочок, які стануть успішними творцями її сучасного і майбутнього, на яких вона зможе розраховувати. Відомо, що держава починається з дітей. Які діти, таке й майбутнє.

Провідний спеціаліст відділу культури і туризму РДА
Шевчук О.Р.

SDC10960