Додому НОВИНИ Міксіке. Задоволення від навчання.

Міксіке. Задоволення від навчання.

1157
ПОДІЛИТИСЬ

17-22 березня 2015 року у Львові відбулася серія заходів проекту “Міксіке в Україні” в рамках великого українського фіналу змагань з усного рахунку Прагліміне. На великий фінал 21 березня та семінар 22 березня було запрошено координаторів проекту з усіх областей України. Лист-запрошення отримала і Маркушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яка єдина із шкіл у Житомирській області взяла участь у змаганнях Прангліміне. Учні 11 класу цієї школи за результатами І-ІІІ етапів змагань здобули IV місце серед 11-х класів в Україні.

Довідка:
Прангміліне – змагання з усного математичного рахунку в режимі он-лайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Змагання розвивають навички усних математичних розрахунків, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн, таких як Естонія, Литва, Латвія та Словенія.

Міксіке – освітнє он-лайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні он-лайн матеріали, а також використовувати он-лайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє он-лайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

DSCN4992_2