Додому НОВИНИ Влада і громада Міська влада визначилась із заходами до Дня міста Бердичева

Міська влада визначилась із заходами до Дня міста Бердичева

595
ПОДІЛИТИСЬ

Заходи, що відбуватимуться у рамках цьогорічного святкування Дня міста, Дня молоді, ХХ Днів польської культури в м.Бердичеві:

28 червня: у міському Палаці культури імені О.А.Шабельника відбудеться відбірковий тур І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу авторської пісні та вокального мистецтва “Музика мого серця”.

29 червня: легкоатлетичний пробіг “Я-українець”; ХХVI Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “ХVI Меморіал В.О. Лонського” та концерт зірки української естради – гурту “Антитіла” на площі Центральній.

У цей же день розпочнуть роботу “Бердичівські ятки”: святкова торгівля, майстер-класи, виставки робіт митців Бердичева.

30 червня: у міському Палаці культури відбудуться урочистості та святковий концерт, а на площі Центральній – театр живих скульптур та театр на ходулях, гала-концерт і церемонія нагородження учасників й переможців І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу авторської пісні та вокального мистецтва “Музика мого серця”, концерт зірки польської естради – гурту “VOŁOSI”, майстеркласи, фотозони, конкурси та розваги.

Детальну програму заходів планується опублікувати згодом.

Сподіваємось, що дана інформація допоможе Вам спланувати свій час, щоб разом, у дружній компанії відсвяткувати День рідного міста.