Додому НОВИНИ Влада і громада Міська організація ветеранів звітує

Міська організація ветеранів звітує

277
ПОДІЛИТИСЬ

У вівторок в актовій залі міськвиконкому відбулась ХІ звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України.

Звіт її керівника Сергія Желєзняка, який очолює цю організацію з 2007 року, охопив період із жовтня 2015 по сьогодні. Як повідомив доповідач, нині до ветеранської організації міста Бердичева входить 6 440 осіб різного статусу.

Головна увага в організації приділяється роботі первинних ланок. Основні зусилля у ветеранських осередках направлені на захист соціальних, економічних, вікових, національних й інших прав та інтересів ветеранів війни та праці, людей похилого віку. Так, за звітний період в міській організації надали допомогу 174 ветеранам. Це, зокрема, облаштування водогону, пошук документів, заміна газових плит, забезпечення інвалідними візками, взаємодія ветеранів із Пенсійним фондом України та інше.

Як повідомив голова організації, нині завершено створення «Книги пам’яті», в якій зберігається інформація про кожного ветерана. На засіданнях комісій ветерани обговорювали проблеми медичного обслуговування ветеранів, обслуговування пільгових категорій бердичівськими перевізниками. Турбувались і про патріотичне виховання молоді. Також ветеранам вдалось провести різноманітні конкурси та профільні заходи. Чималу допомогу їм у цьому надали волонтери.

Окрім її голови Сергія Желєзняка про свою роботу відзвітувала представниця ревізійної комісії та керівники декількох первинних організацій.

Отже, на переконання Сергія Желєзняка, організація працювала цілком задовільно.
Під час конференції до делегатів звернувся міський голова Василь Мазур. Він привітав присутніх з 75-ю річницею визволення України від нацистських окупантів. Що ж до позиції міської влади, то вона, запевнив міський голова, у плані допомоги ветеранам та ставлення до них залишається незмінною: влада турбувалась і турбуватиметься надалі про старше покоління, яке подарувало нам головне – можливість жити у вільній країні. За пропозицією міського голови делегати конференції одноголосно проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бердичева» учаснику Другої світової війни бердичівлянину Івану Привалову. До речі, це перше присвоєння цієї відзнаки за останні сім років.

Наприкінці звітно-виборчої конференції делегати вирішили питання головування в організації. Більшістю голосів головою міської організації ветеранів України вкотре обрали Сергія Желєзняка, який виконуватиме цю функцію наступні 4 роки.