Додому НОВИНИ Влада і громада Міська фракція ВО “Батьківщина” саморозпустилась.

Міська фракція ВО “Батьківщина” саморозпустилась.

588
ПОДІЛИТИСЬ

На позачерговій сесії міської ради секретар міської ради Василь Толочко зачитав заяви 17 членів фракції ВО “Батьківщина” наступного змісту:

“У зв’язку з грубим втручанням у діяльність міської партійної організації ВО “Батьківщина” з боку нового керівництва обласної партійної організації та порушення демократичних основ у діяльності партійної організації, через недовіру до існуючого складу міської партійної організації, шляхом повідомлення про непогодження виборчого списку кандидатів у депутати міської ради від міської організації ВО “Батьківщина”, через раптову зміну керівника міської партійної організації Ястремського О.Г., втрати довіри до обласного керівництва партійної організації, заявляю про вихід з фракції ВО “Батьківщина” у Бердичівській міській раді та вихід з партії ВО “Батьківщина”. Також заявляю про відмову балотуватись до Бердичівської міської ради від ВО “Батьківщина”.

А Олексій Ястремський, колишній керівник фракції у своєму виступі, зокрема, зазначив: “За 10 років роботи у партії ВО “Батьківщина” ми допомагали закладам освіти, медицини, культури, всім потребуючим громадянам Бердичева. Отримавши у 2010 році рекордних 40% підтримки бердичівлян наша фракція робила все на благо нашої територіальної громади. Я вдячний всім депутатам міської ради та людям, які нам допомагали.

В ситуації, яка склалась, я нікого не звинувачую, бо це суто партійні проблеми. Ми стоїмо вище цього. Дякую всім за співпрацю і бажаю всього найкращого. А народ вибере достойних!”.