Міський голова зустрівся з сільськими головами району

Міський голова зустрівся з сільськими головами району

183
0
ПОДІЛИТИСЬ

На виконання рішення Бердичівської міської ради від 26.02.2018 №549 “Про розгляд звернення депутатів Бердичівської районної ради”, 3 квітня поточного року, відбулася робоча зустріч міського голови Мазура В.К. з сільськими головами сіл Швайківка (Яригіним Т.П.), Райки (Семенюк М.В.), Слободище (Квашою Р.В.), Скраглівка (Рубаном О.В)., за участю голови Бердичівської районної ради Томашевської С.Б., заступника міського голови Онофрійчука С.П., директора ТОВ “КЕС” Григорука А.М., представника засновників ТОВ “КЕС” Гіневського Г.С., директора МКП “Бердичівводоканал” Антонюка С.Д.

Під час зустрічі представниками ТОВ “КЕС” презентовано перспективний план капітального ремонту та реконструкції очисних споруд підприємства з метою покращення якості очистки стічних вод; визначено орієнтовні терміни початку та завершення робіт і джерел фінансування. Створено робочу групу за участю всіх зацікавлених сторін та напрацьовано план дій на найближчий період часу.
Зокрема, в поточному місяці має відбутися обстеження реального стану очисних споруд, а також забір стоків на проведення відповідних аналізів. Також, найближчим часом будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Бердичівської міської ради скориговані тарифи на очистку стічних вод, наданих ТОВ “КЕС” з включеною інвестиційною складовою.

В подальшому, про результати роботи робочої групи та хід проведення ремонтних робіт буде інформуватися в засобах масової інформації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ