Додому НОВИНИ Влада і громада Мітинг-реквієм за загиблим Героєм

Мітинг-реквієм за загиблим Героєм

427
ПОДІЛИТИСЬ

На кладовищі села Дмитрівка у четвер 5 жовтня відбувся мітинг-реквієм за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції бійцем Сергієм Сідлецьким.

Сергій Сідлецький – командир аеромобільно-десантного відділення 4-ї аеромобільно-десантної роти 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, молодший сержант. 20 березня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України на захист Східних кордонів країни. 5 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання колона підрозділів Збройних Сил України потрапила під обстріл, у результаті чого Сергій отримав смертельні поранення.

У скорботі схилили низько голови, вшанували світлу пам’ять Сергія голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, перший заступник – начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська, голова міста Бердичева Василь Мазур, представники районної та селищної ради, бойові побратими, рідні, батьки, учні Гришковецької гімназії та Дмитрівської школи.

Військовий капелан протоієрей Володимир Янчук прочитав молитву, а слова вдячності і підтримки лунали від представників влади і громадськості батькам військовослужбовця.

Тарас Ткаліч, бойовий побратим загиблого, згадав у своїй промові про неоціненний подвиг Сергія Сідлецького. Йому було важко говорити, адже він один із тих, хто бачив і спілкувався з Сергієм в останні хвилини його життя.

Запалили свічу пам’яті, лунали скорботні вірші і музичні композиції, до могили Героя несли квіти… Сльоза тремтіла на щоці кожного.

Прес-служба райдержадміністрації.