Додому НОВИНИ Влада і громада Наближається 9 травня

Наближається 9 травня

2984
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні ветерани!
Дорогі земляки!

У ці весняні дні Україна відзначатиме:

8 травня – День пам’яті та примирення.
9 травня – День Перемоги!

Нині серед нас живуть ті, хто на фронті і в тилу наближав світлий День Перемоги. Український народ, наші діди і батьки понесли величезні втрати, і відіграли дуже велику роль в тих трагічних, і разом з тим величних подіях.

Вони є прикладом для нинішніх захисників Вітчизни.

Бажаємо всім здоров’я, добра, миру!

Василь МАЗУР,
міський голова.

Максим САМЧИК,
голова районної ради.

Едуард Томашевський,
голова райдержадміністрації.


Наближається 9 ТРАВНЯ – день, значення якого в історії людства важко переоцінити.
Рада ветеранів звертається до всіх громадян з гаслом “Привітайте ветеранів!”. Адже ніщо так не ціниться, як УВАГА!

Свято Перемоги – чудова нагода висловити свою шану і повагу нашим ветеранам – усім тим, хто ціною своєї крові, хоробрістю на фронтах війни, самовідданою працею в тилу здобували ПЕРЕМОГУ і врятували людство від загибелі! Вшануймо героїв АТО і всіх тих, хто ціною свого життя захищали і захищають нашу УКРАЇНУ! Тож, привітайте ветерана!

ДОРОГІ ПОБРАТИМИ!

Зичимо вам надійного здоров’я, активного довголіття, гідного продовження прикладу старших поколінь в дітях та онуках ваших!


Шановні мешканці Бердичівщини! Дорогі ветерани!

Нині ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто зі зброєю в руках захищав свою землю від нацизму, тих, хто кував перемогу на трудовому фронті, хто піднімав з руїн міста і села, підприємства в повоєнні роки.

Особливі вітання ветеранам війни і праці нашого ПАТ “БМЗ” “Прогрес”. Це зокрема:
Надія Дементіївна Білецька, народилась 08.10.1921 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працювала на заводі в заготівельному цеху №2 машиністом крана, стаж роботи на заводі 22 роки.

Дмитрій Георгійович Єгорін, народився 11.02.1925 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працював в ливарному цеху формувальником, технологом, майстром, стаж роботи на заводі 33 роки.

Зінаїда Максимівна Сікорська, народилась 10.05.1924 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працювала завідуючим канцелярією в управлінні заводу, стаж роботи на заводі 28 років.

Надія Петрівна Терещук, народилась 25.12.1928 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працювала машиністом крана в механоскладальному цеху №3, стаж роботи на заводі 31 рік.

Володимир Аронович Чічельницький, народився 02.10.1926 р. Працював слюсарем-механоскладальних робіт, диспетчером, водієм механоскладального цеху, стаж роботи на заводі 13 років.

Володимир Кирилович Шевчук, народився 18.02.1927 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працював в механоскладальному цеху старшим майстром, інженером, начальником відділу праці та зарплати, ведучим інженером з організації праці, стаж роботи на заводі 34 роки.

Віктор Якович Шпак, народився 27.11.1926 р., ветеран праці заводу “Прогрес”. Працював в механоскладальному цеху токарем, майстром, налагоджувальником верстатів, стаж роботи на заводі 35 роки.

Ігор Щесняк, генеральний директор ПАТ “БМЗ” “Прогрес”.


Шановні мешканці Бердичівщини! Дорогі ветерани!

Доземний уклін вам і найглибша вдячність вам, Переможці!

У прекрасний день весняного буйноцвіття до нас прийшло чудове свято – День Перемоги. З великим почуттям відповідальності ми завжди пам’ятаємо, що 9 Травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг ваш, шановні ветерани, – це суміш печалі і радості для усіх нас, пов’язаної зі спогадами буремних років війни.

Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, звільнив світ від ворога, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу!

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани!

У цей світлий травневий день від усієї душі бажаю усім вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, добра і достатку, миру і злагоди, гарного настрою!

Нехай мир і злагода стануть найкращим пам’ятником солдатам Великої Перемоги!
Щастя вам, добра і миру!

Денис Сенаторов, генеральний директор “SAFE GLASS FEKTORY”


З Днем Перемоги!

У цей святий день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945-го року, аби з великою шаною і повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку із загарбниками. Ціна за перемогу була занадто дорога. Адже немає жодної сім’ї, яка б не відправила на війну когось із рідних та близьких, немає родини, яку б не обпалило її полум’я…

Ми низько схиляємо голови перед нашими шановними визволителями, і тим ветеранам, які є сьогодні серед нас, ми щиро кажемо: живіть якомога довше.
Нехай мир і злагода живуть на нашій землі! Синівське спасибі вам за те, що ви і сьогодні щедро прищеплюєте молоді почуття патріотизму, виховуєте її своїм життєвим досвідом, за усе, що ви робите для миру, щастя та злагоди на українській землі.
Наші найщиріші вам вітання. Бажаємо вам здоров’я, бадьорості духу. Нехай увагою, постійною турботою і щирою любов’ю будуть зігріті ваші серця.

Олексанндр Мудревський, директор ДП “Бердичівське лісове господарство”,
Григорій Івасюк, головний лісничий ДП “Бердичівське лісове господарство”.


Шановні мешканці Бердичівщини! Дорогі ветерани!

Минає 72 роки з того часу, як відгриміли останні постріли тієї страшної війни, але пам’ять про безсмертний подвиг нашого народу залишається нетлінною, а вдячність – безмежною. І ми завжди славитимемо тих, хто у найжорстокіших боях здобував для усіх нас таку жадану перемогу над ворогом.

Вічна слава переможцям! Вічна слава нашим землякам-бердичівлянам, сивочолим ветеранам, які з орденами і медалями, з живими квітами в руках вийдуть 9 Травня на вулиці нашого славного міста. Станьте з ними поруч, погляньте в їх очі, разом з ними відчуйте своїм серцем подих їхньої бойової юності, проживіть у подумках непрості дні і ночі тієї жорстокої війни.

Щиро бажаємо вам, шановні ветерани, доброго здоров’я, якомога довше бути активними, а також радісного вам затишку і домашнього тепла!

Володимир Ліпецький, директор ТОВ “Бердичівський пивзавод”.


Шановні працівники, пайовики, жителі села Андріяшівка! Дорогі ветерани!

Цієї прекрасної весняної пори вітаємо вас з чудовим святом – Днем Перемоги!

Завдяки нашим ветеранам, на чиї плечі ліг важкий тягар жахливої війни і повоєнної відбудови, наша країна вистояла. Це вони, наші славні сивочолі сини і дочки рідної землі, в грізний час випробувань встали на захист Вітчизни, виборюючи право на життя майбутнім поколінням. Вони є прикладом мужності і стійкості, витримки і героїзму. Ми щиро їм вдячні за мирні весни і працю.

Все більше віддаляється в історію та війна, але час не спроможний кинути її в забуття.
Бажаємо вам, шановні земляки, всім мирного неба над головою, взаєморозуміння в сім’ях і стабільності в країні.

Особливі вітання нашим працівникам: робітнику: Геннадію Руденку, який відзначив свій день народження 1 травня і директору ТОВ “Андріяшівка-Агро” Олександру Білику, який відсвяткував свій день народження 4 травня!

Адміністрація ТОВ “Андріяшівка-Агро”.


ДЕНЬ, ЩО ЄДНАЄ СЕРЦЯ

8 травня – День пам’яті та примирення. А 9 травня весь український народ урочисто відзначатиме 72-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Війна, яка увійшла майже в кожен дім, в кожну сім’ю, принесла мільйонам величезні страждання і муки, і в той же час стала найяскравішим прикладом відданості своєму народові, жертовності й любові до своєї Вітчизни.

72 весни минуло з того щасливого травневого дня, коли відгриміли бої, і на нашій землі запанував мир, почався відбудовний період вщерть зруйнованої країни. І яке це щастя, що свято Великої Перемоги над фашизмом приходить до нас у сонячні травневі дні, коли сама природа салютує йому своїм різноцвіттям. І від цього воно стає ще урочистішим й величавішим, пронизаним смутком і скорботою, зі сльозами на очах.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто залишився лежати на полях битв, віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, не жаліючи життя, визволили нашу землю від окупантів.

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани! Ваше життя – це яскравий приклад чесної і благородної праці на благо Батьківщини, подвиг і самопожертва в якому були нормою й правилом. І в наш складний час ви є носіями життєвої мудрості, традицій, справедливості й доброти.

Здоров’я вам, добра, миру!

Алтинбек Мустапаєв,
генеральний директор “Зернова база України”.


Шановні мешканці об’єднаної територіальної громади!

9 травня – це свята дата для кожного українця. Адже за всю війну загинув кожен п’ятий наш земляк.

Низький уклін всім, хто загасив полум’я тієї страшної війни, хто відновив нашу землю для прийдешніх поколінь.

Ми прекрасно розуміємо як важко їм було вистояти тягар найжорстокішої з воєн.
Нехай це світле свято додасть вам сил, наші дорогі ветерани!

Наталія Семенюк, Семенівський сільський голова.


Сільські і селищний голови району щиро вітають мешканців своїх громад зі святом Перемоги!

Особливі вітання нашим дорогим ветеранам, тим, хто на фронті та в тилу зробили все залежне від них, щоб прийшла довгоочікувана Перемога, а з нею і мир.

Гараздів вам, шановні, родинного тепла, спокою, мирного неба!


Шановні мешканці району, аграрії!

В День Перемоги ми низько схиляємо голови перед усіма, хто боровся за визволення рідної України та інших держав світу від ворога.

Нехай увагою, турботою і щирою любов’ю буде зігрітий кожен подарований  вам долею день.

Вдячні спадкоємці свято бережуть пам’ять про те, якою ціною дісталася Перемога Вашому непохитному поколінню.

Бажаємо вам, вашим сім’ям, всім жителям міста і району щастя, здоров’я, шани і поваги, активного довголіття та достатку в домівках!

Районна організація Аграрної партії України.


Шановні бердичівляни!
Дорогі наші ветерани війни і тилу!

Ми пам’ятаємо, що без ваших ратних і трудових подвигів ніколи б не настала світла мить 9 травня.

Ми згадуємо радість перемоги і гіркі втрати мільйонів життів. І нині, в пам’ять про полеглих, ми повинні відбудовувати нову і сильну Україну.

Ваш подвиг, стійкість і любов до рідної землі завжди слугуватимуть для нас високим орієнтиром.

Здоров’я всім і миру!

Володимир Пономарчук, голова міської організації ВА “Батьківщина”.


Міськрайонна організація “Бойове братство” ветеранів воїнів-інтернаціоналістів щиро вітає з 72-річницею Перемоги у Другій світовій війні ветеранів ВВВ, дітей війни, ветеранів військової служби, ветеранів воїнів-інтернаціоналістів у всіх локальних війнах.

Від щирого серця бажаємо всім чистого, мирного неба. Всім ветеранам – міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди. Світла пам’ять загиблим.

Нехай минуле не забувають у віках.