Додому НОВИНИ Культура “Навіки Герої, яких забути не можна”

“Навіки Герої, яких забути не можна”

590
ПОДІЛИТИСЬ

У великій залі Бердичівської державної адміністрації відбувся спільний національно-патріотичний захід “Навіки герої, яких забути не можна”, приурочений Дню Свободи і Гідності в Україні, другій річниці Майдану, а також Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Наприкінці листопада Україна поминає жертв голодоморів 1932-1933 років та політичних репресій. Тематика Голодомору в нашій державі довгі роки замовчувалась, але історію неможливо приховати. Тільки незадовго, до років Незалежності, це питання почало більш відкрито та сміливо обговорюватись.

Листопад 2013  – лютий 2014 року стали переломними в історії України. Кожен з нас стежив за подіями на Майдані, які поєднали в собі трагізм та героїзм. Ми стали свідками народження нової історії України – єдиної, суверенної, незалежної. Її майбутнє в наших руках.

Поєднавши ці дві трагічні події з життя українців, можна сказати наступне: український народ не здолати, українська душа незламна.

SL747254_1Перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Тетяна Наумчук зазначила: “Ми творимо сьогодення, виховуємо нове покоління дітей. В переддень таких визначних і водночас моторошних дат, хочу наголосити: кожен з нас своїми вчинками, своєю працею будує Європейську Україну. Таку бажану і омріяну, за яку полягла Небесна Сотня, за яку сьогодні на Сході точаться запеклі бої. Тому важливо, аби наші цінності базувалися на моралі та державотворчому патріотизмі”.

У революції Гідності мільйони людей об’єднались проти зла, свавілля та обману. У той час, коли Київ ледь оговтався від усього пережитого, а на сході України продовжує йти війна, згадка про Небесну сотню сприймається дуже важко. Надто мало часу пройшло, надто пам’ятаємо, як всі ті прізвища з’являлись у стрічці новин.

“Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за краще майбутнє нації”, – переконана керуюча справами виконавчого апарату Бердичівської районної ради Лариса Савенко.

Жахливі часи пережила Україна у 1932-1933-ому роках. Голод, стогін, страх, смерть… Страшну ціну наш народ змушений платити сьогодні за свою справжню, а не бутафорську незалежність. Під час Революції Гідності народилася нова українська нація, для якої свобода є найвищою цінністю. Будьмо ж гідними слави Героїв України, які твердо вірили, діяли і поклали свої життя за Вітчизну. Запалимо свічу Пам’яті…

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба райдержадміністрації.

SL747257_1 SL747260_1 SL747259_1