Додому ІНФОРМАЦІЯ Нагадуємо про електронний цифровий підпис.

Нагадуємо про електронний цифровий підпис.

419
ПОДІЛИТИСЬ

Послуги електронного цифрового підпису – зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й шанс застрахувати свою інтелектуальну власність будь-якому користувачу електронної пошти.

Можливість отримати безкоштовно електронний сертифікат ключа – надає змогу кожному платнику оптимізувати процедуру подачі звітів, швидко та без перешкод звітувати до податкових, митних органів. Не витрачаючи свій час, отримувати консультації в режимі он-лайн, замовляти довідки, тощо. Адже, відповідно до Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронний цифровий підпис” електронний підпис є обов’язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб’єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Тож, закликаємо підприємців, юридичних осіб та пересічних громадян, які з тих, чи інших причин ще не мають електронного ключа – отримати його якнайшвидше, та відчути всі переваги та зручності використання.

Отримати ключі електронного цифрового підпису можна безкоштовно звернувшись у відділ реєстрації користувачів Управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС в приміщенні Бердичівської ОДПІ адресою: м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, 24а, кабінет №1, контактний телефон (04143) 2-20-23.

Бердичівська ОДПІ.