Додому НОВИНИ Влада і громада “Надежный источник” розповсюджує недостовірну інформацію про передислокацію бердичівських артилеристів

“Надежный источник” розповсюджує недостовірну інформацію про передислокацію бердичівських артилеристів

515
ПОДІЛИТИСЬ

6 січня 2016 року бердичівляни були ошелешені новиною: “Артиллеристы навсегда покинут Бердичев: их ждет новое место дислокации на востоке”. Говорячи про те, що “окончательное решение о передислокации артиллеристов на новое место уже принято в МО Украины”, “надійне” джерело все ж підстрахувало себе, наголосивши, що “Официальных комментариев по теме “переезда” … не удалось получить”.

Це й не дивно, адже ніяких офіційних коментарів не було б: новина – хибна, недостовірна, документально не підтверджена інформація. Жодних наказів не надходило, жодних рішень не приймали, тому “в течении 2016 года” ніхто нікуди не переїздить.

Бердичівляни можуть спати спокійно: “гордость Бердичева”, військова частина В3231 залишається у пункті постійної дислокації.

Крім того, що байки, чутки та різного роду вигадки мають здатність дуже швидко розповсюджуватися, вони ще й тягнуть за собою низку пліток: “На базе артиллерийской бригады в Бердичеве планируют расквартировать другое воинское подразделение. По одной версии – войска быстрого реагирования, по другой – воинское подразделение, созданное совместно с несколькими европейскими странами”. Звідки взяті ці дані – залишається загадкою. Але дезінформація залишається дезінформацією.

Командування військової частини – польова пошта В3231 звертається до усіх жителів міста Бердичева: будьте пильними та не довіряйте чуткам, а тим більше не дозволяйте їм впливати на Ваше життя. Зважайте лише на достовірні дані, керуйтеся лише перевіреною інформацією, і тоді правда завжди буде на Вашому боці!

Прес-служба військової частини – польова пошта В3231.