Додому НОВИНИ Влада і громада Надра належать народу. У Норвегії.

Надра належать народу. У Норвегії.

652
ПОДІЛИТИСЬ

Надра належать народу. У Норвегії.

У Конституції України записано, що надра належать народу. А в житті народу належать лише великі тарифи і ціни.

А ось у Норвегії минулого року отримали за продаж газу та нафти 28 мільярдів доларів. І кожному громадянину щоквартально поклали на картку по 4 тисячі євро.

Чому шокова, а не просто терапія?

Чомусь в Україні нашим можновладцям дуже сподобався вислів “шокова терапія”. Шокова терапія – це коли хворий вже знаходиться в реанімації. Невже наша Україна така хвора? Чому всі реформи шокові?

І ось нове подібне оголошення – керівник Укрпошти поставив ультиматум уряду та повідомив, що з 1 січня 2019 року листоноші пенсій носити не будуть, йде скорочення листонош, закриваються поштові відділення. Причина – великі збитки підприємства.
А ось про що вчора повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко: “За останній час 32 працівники Укрпошти стали мільйонерами”. Думаю, коментарі зайві.

Вибір народу чи фейк?

Все частіше майбутні кандидати у президенти України в ЗМІ розпочали свої кампанії, але, на жаль, поки що з критики своїх опонентів, а не з програм своїх дій по виходу країни з кризи. І це добре розуміють наші люди. Ось що написала в редакцію В.Базилевська:

Кожний день наближає нас до виборів президента – а значить до вибору майбутнього України. Яким воно буде? І хто він буде?

Всім відома притча про те, що одну лозину зламати легко, а віник з неї неможливо. Я вважаю, якщо в кандидатів на пост президента в пріоритеті – доля України, він об’єднається. Якщо тільки амбіції – тільки пост Президента, то ні. Вибирати нам і жити в цій країні нам, і нашим майбутнім поколінням. Думаймо! Кого!?

І дуже хотілося б вірити, що це буде дійсно вибір народу, а не просто фейк.
Нехай переможе правда і справедливість!

В. Базилевська.

Ми теж сподіваємось, що переможе правда і справедливість.

На позачерговій сесії.

На позачерговій сесії міської ради депутати прийняли обласну субвенцію на 1,25 млн. грн. та виділили кошти Водоканалу на відшкодування різниці у тарифах. А також надали матеріальну допомогу важкохворим та запланували провести капремонт покрівлі міського Палацу культури. А голова міської організації ВО “Батьківщина” Володимир Пономарчук запропонував прийняти звернення, в якому вимагати від уряду скасувати рішення про підвищення ціни на газ. Після тривалих дебатів депутати вирішили поправити звернення, доповнити його та розглянути під час наступної сесії.

Володимир Кравченко.