Додому НОВИНИ Влада і громада Назавжди в пам’яті поколінь

Назавжди в пам’яті поколінь

904
ПОДІЛИТИСЬ

000126 квітня у Бердичівському міжрайонному управлінні водного господарства пройшов захід-реквієм з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи. Разом з колективом участь у заході взяли депутат обласної ради Чернявський Павло Петрович, голова Великоп’ятигірської сільської ради Коріненко Олег Дмитрович, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які й дотепер працюють в управлінні (водій Тарахтелюк Віктор Олександрович, ремонтувальник русловий Свередюк Володимир Вікторович) та колишні працівники (Гордієнко Олександр Олександрович, Бондарчук Вячеслав Леонідович, Панасюк Володимир Олександрович, Герасимчук Петро Дмитрович, Тригубенко Олександр Миколайович).

Розпочалося зібрання з хвилини мовчання в роздумах про героїв Чорнобиля, які втратили своє здоров’я, життя, зупиняючи розповсюдження некерованого смертоносного атому.

Із вступним словом звернувся начальник управління Наумчук Володимир Михайлович, нагадавши присутнім про складну обстановку та жорсткі умови, в яких довелося виконувати завдання ліквідаторам (у тому числі й працівникам водогосподарської галузі, головною метою яких було захистити від забруднення радіоактивними елементами водні ресурси р. Дніпро, з якого споживає воду більша частина населення України), а також висловивши їм вдячність за мужність, високу громадянську позицію, сміливість, побажавши усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, наснаги, успіхів та довгих років життя.

0002Виступили також голова Великоп’ятигірської сільської ради та депутат обласної ради, які подякували ліквідаторам-чорнобильцям за героїзм та відвагу, побажали здоров’я, терпіння, пошани й щирої поваги від держави і людей.

Начальник управління Володимир Наумчук вручив почесні відзнаки та матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Учні Великоп’ятигірської загальноосвітньої школи представили міні-виставу, присвячену буремним подіям квітня 1986 року, після якої до пам’ятного обеліску, встановленого перед адмінбудинком на честь працівників управління – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, покладено квіти на знак пам’яті та скорботи.

Роман Зінкевич,
в.о. заступника начальника
Бердичівського міжрайонного
управління водного господарства

00030004000500080006