Додому Колонка редактора Найбідніший президент світу.

Найбідніший президент світу.

654
ПОДІЛИТИСЬ
63533-INNERRESIZED600-600-635
Хосе Альберто Мухіка Кордано (ісп. José Alberto Mujica Cordano) — уругвайський політик, президент Уругваю з 2009.

Найбідніший президент світу.
Таким за публікаціями в ЗМІ визнано колишнього президента Уругваю – Хосе Мухіка, який, навіть ставши президентом, жив на старій фермі. Разом з дружиною вирощував квіти на продаж, найманих працівників у них не було. Помешкання президента охороняла лише собака, а потім за наполяганням уряду двоє поліцейських.
Щомісячний оклад президента становив 12,5 тисяч доларів, собі він залишав лише 1250 доларів, все інше віддавав на школи та лікарні. Для зустрічей іноземних делегацій Хосе Мухіка використовував свій старенький “Фольксваген”, а на роботу діставався велосипедом.
Коли його називали найбіднішим президентом світу, то він відповідав: “Жебраки, насправді, ті хто працює лише для того, щоб жити у розкоші. І їм весь час потрібно все більше і більше. Мені ж на це начхати”.
В молодості, в 60-70-ті роки він був командиром партизанського загону, який грабував банки та фури з продуктами. Усе награбоване йшло на потреби бідних людей. Мухіка 6 разів був поранений і 14 років просидів у в’язниці.
За 5 років його президенства, в колись убогому Уругваї, середня заробітна плата досягла 1000 доларів.
Закінчивши термін свого президенства він спокійно пішов на пенсію і продовжує жити на фермі.

Спрощено оформлення субсидій.
Згідно змін до оформлення субсидій тепер у декларації не потрібно вказувати суму доходу, а лише його вид: пенсія, заробітна плата чи стипендія із зазначенням організації, звідки вони отримуються. В зв’язку з цими змінами скасовані штрафи за недостовірну інформацію в документі на субсидію.
Тепер також за бажанням громадян субсидія може призначатись не за попередній календарний рік, а за попередні три місяці. Для пенсіонерів – за останній місяць.

Золото бердичівлянина.
На чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбувся в Тернополі, перше місце у ваговій категорії до 52 кілограмів зайняв бердичівлянин Денис Вітомський (тренери Ігор та Олег Сікорські).
Вітаємо!

Виявляється, можна вболівати і без дебошів.
В надзвичайно цікавому та інтригуючому матчі за Суперкубок України в Одесі боролись футбольні команди київського “Динамо” і донецького “Шахтаря”.
Перемогу з рахунком 2:0 в останні хвилини додаткового часу здобули шахтарі. Але головним в цьому матчі, на мій погляд, був не результат, а поведінка вболівальників, які гаряче переживаючи за обидві команди, вели себе достойно і толерантно, поважаючи обох суперників,  чого на жаль, не було в матчі за кубок України в Києві, та в багатьох інших поєдинках, коли фанати вибігали на поле з прапорами, організовували пожежі, зневажливо ставились до своїх опонентів. І цим самим накликали невдоволення і санкції з боку УЕФА. Одеські вболівальники показали, що можна підтримувати команди без хамства і грубощів.

Володимир Кравченко.