Додому НОВИНИ Культура Найкращі історичні фільми знімають в Бердичеві!

Найкращі історичні фільми знімають в Бердичеві!

973
ПОДІЛИТИСЬ

29 березня на базі Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій пройшов форум переможців ІХ обласного конкурсу серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – “Мій рідний край – Житомирщина – земля благословенна”. Метою конкурсу є сприяння всебічному розвитку творчих сил , талантів і здібностей учнів, пропагування найкращих здобутків творчої молоді, прищеплення любові до рідного краю і заохочення до вивчення його історії.

Всі роботи учасників були представлені у відповідних номінаціях, як результат вивчення і дослідження історії, звичаїв, традицій, культури і побуту рідного краю і на основі цих знань створений власний, авторський неповторний твір (вірш, есе, твори прикладного мистецтва, фотографії, відеорепортаж).

Понад 200 учасників з усієї області змагалися між собою за перемогу у п’яти номінаціях. Серед цієї великої групи творчої молоді області була і команда представників загальноосвітньої школи №11 міста Бердичева з відеороботою “Історія Бердичева в пам’ятках минулого” (в номінації Відеорепортаж).

zosh_11_2
Владислав Редич з нагородою.

До творчої групи входили Діана Батильчук (робота в кадрі та озвучування фільму), Владислав Редич (відеозйомка), керівник відеогуртка школи Драган О.В. (монтаж і керівництво зйомкою), вчитель історії, директор школи Марківський А.П. (автор тексту і сценарію). Всі члени команди протягом кількох тижнів напружено працювали над фільмом з розрахунку на переможний результат. Навіть неформальним девізом всього творчо-виробничого процесу стала думка – “Якщо розпочали цю справу – то працюємо на перемогу!”. Зміст фільму охоплює розповідь про історію Бердичева від найдавніших часів до сьогодення на прикладах історичних пам’яток, музеїв, пам’ятних місць, що знаходяться в нашому місті.

Цікавим є показник – за весь конкурсний час, який тривав протягом березня в мережі Інтернет на шкільному ЮТуб-каналі, переглянули фільм більше двох тисяч відвідувачів, що додавало творчій групі додаткову впевненість у своїй перемозі.

І от підсумковий форум, на який були запрошені представники школи, які не знали про свої результати. А результати виявилися більш ніж переконливими: в ході розгляду і оцінки журі, до якого входили відомі митці і науковці Житомирщини, всіх поданих на конкурс відеоробіт “Історія Бердичева в пам’ятках минулого” від ЗОШ №11 посіла перше місце у своїй номінації. Більше того – була відзначена дипломом другого ступеня у номінації “Відзнака ректора КІБІТ”, до якої увійшли три кращі конкурсні роботи з різних номінацій. Владислав Редич і Діана Батильчук від журі конкурсу отримали дипломи і грошову премію у розмірі сто гривень кожен.

Наставникам конкурсантів були вручені подяки за виявлення творчого потенціалу особистості сучасної молоді, всебічний розвиток учнів і підтримку національного і етнографічного відродження.

Сповнені радістю перемоги і приємними митями форуму учні школи мають намір продовжити свої відеозйомки і взяти участь у наступному конкурсі, вже десятому.

А всім, хто ще не бачив відеороботу переможця конкурсу, запрошуємо переглянути її на ЮТуб-каналі школи №11 м. Бердичева. Обіцяємо, буде цікаво!

Редакція газети “Калейдоскоп” ЗОШ №11