Додому НОВИНИ Влада і громада «Найтемніше місце – під свічкою»

«Найтемніше місце – під свічкою»

37
ПОДІЛИТИСЬ

Аналізуючи нинішню ситуацію в нашій державі, на думку спали слова цього англійського прислів’я. І це дійсно так: ми в Україні багато знали, зокрема, через телепередачі «Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим, «Орел & Решка» та інших про життя європейських країн, США, Арабських Еміратів, Японії та інших країн. А ось про справжнє життя наших найближчих сусідів – росіян та білорусів, для нас у великій мірі було загадкою. І тут слід визнати, що ця тема стала білою плямою в нашому інформаційному просторі. І не лише для нас, але й для усього світу. Це призвело до того, що наші найближчі сусіди стали для нас тим самим темним місцем, звідки прийшла біда.

На мою думку, народи цих країн повинні накінець зрозуміти те, що вже зрозуміли в усьому світі – світові імперії вже у минулому, кожен народ хоче жити власним життям. Наприклад, розвинута Італія не сумує за Римською імперією, Велика Британія, позбувшись своїх колоній, і, зокрема, своєї перлини Індії, залишається добрим партнером для них. Австро-Угорщина теж давно забула своє криваве минуле. А Османська імперія? Про неї згадують лише в історичному контексті.

На жаль, цього не бажає розуміти сучасна влада росії. Відновити колишню імперію вже неможливо.

І спроби з допомогою грубої сили, через жертви та кров, домогтися свого, принесуть горе не лише нам, українському народу, але й пересічним росіянам. Чим швидше останні це зрозуміють, тим менше буде безневинних жертв.

Володимир КРАВЧЕНКО