Додому НОВИНИ Влада і громада Найщиріші вітання прекрасній людині

Найщиріші вітання прекрасній людині

743
ПОДІЛИТИСЬ

Райки – маленька крапелька величної держави, село, де під яскравим, сяючим, променисто-блакитним небом займаються світанки, де прозорим, кришталевочистим повітрям дихають рукотворні ліси, а легкий вітерець розносить веселий і радісний спів пташок рідної батьківської сторони. Це частина рідної Батьківщини, покровителька батьківського роду, відрада і надія, очікування. Село добрих і працелюбних людей, які прагнуть зробити його зручним і облаштованим.

Кожна господа має свого господаря. То ж і наше село має свою господиню – це наша сільський голова Семенюк Майя В’ячеславівна, яка піклується про те, щоб наше село процвітало, з усією відповідальністю та уважністю переймається проблемами своїх односельців. Сільським головою Майя В’ячеславівна обрана вперше та зусиль доклала упродовж цих двох років чимало. Маючи управлінський досвід, вона добре орієнтується у просторі сільських проблем, а проблеми сільського населення їй не просто відомі, вона знає їх досконало, а головне, знає як їх вирішити і як знаходити шляхи для забезпечення повноцінного життя сьогодення та перспективного розвитку в майбутньому. Зуміла організувати належну співпрацю сільської ради, виконавчого комітету з підприємствами, установами, організаціями, що знаходяться на території села.

Одним з важливих закладів соціальної сфери інфраструктури села, який ніколи не залишиться наодинці зі своїми проблемами та без підтримки органу місцевого самоврядування, є фельдшерсько-акушерський пункт. І хоча він і переданий на баланс районної лікарні, сільський голова докладає максимум зусиль, щоб громада вчасно отримала необхідну медичну допомогу, а лікування хворих було якісним та професійним.

Не залишаються поза увагою сільської ради проблеми людей похилого віку, ветеранів війни та праці, учасників АТО. Знайшли кошти в сільській раді, аби навести лад і у місцевому Будинку культури, який не бачив ремонту ще з часу будівництва. З ініціативи сільського голови були придбані штори і стільці.

Сьогодні вона є частим гостем у школі, цікавиться життям учнівського та педагогічного колективів. Допомагає організувати навчально-виховний процес більш ефективно та якісно, надаючи матеріальну та фінансову допомогу, або просто загляне до школи, щоб привітати колектив і учнів із святом.

Маленькі райківчани мають змогу відвідувати дитячий садок у сусідньому селі Скраглівка, завдяки організованому підвозу.

Майя В’ячеславівна турбується і проблемою покращення стану місцевих доріг. По мірі можливості проводиться їх ремонт. У селі відновилося вуличне освітлення, організовано вивіз твердих побутових відходів.

Сільський голова вирішує всі питання спільно з депутатським корпусом сільської ради. Пріоритетним питанням, що виноситься на розгляд засідань сесії сільської ради, є: реалізація завдань соціально-економічного, культурного розвитку території та бюджету, покращення соціального захисту і підвищення життєвого рівня населення

Наша голова людина цікава, неординарна, компетентна у всіх питаннях сільського життя і України в цілому. Той, хто хоч один раз зустрічався і розмовляв з Майєю В’ячеславівною, прагнутиме з нею зустрітися ще і ще. Вона цікавий співрозмовник і добрий порадник. Ніколи не залишить людину в біді, завжди прийде на допомогу.

А головне – робить свою справу, щиро, з натхненням і вірою в те, що Райківська сільська рада буде саме тією територією, де зручно жити і відпочивати, де затишно і чисто, де є всі умови достойної праці та виховання дітей, де є майбутнє…

Другого травня Майя В’ячеславівна відзначає свій день народження. Прийміть наші найкращі привітання та побажання, міцного здоров’я на багато років, життєвої та трудової наснаги, невичерпної енергії. Бажаємо Вам здійснення мрій і реалізації усіх Ваших задумів, Нехай кожен день Вас супроводжує гарний настрій, який стане запорукою вашого процвітання, а Ваша людяність привертає лише доброзичливих і надійних людей.

Миру, злагоди, любові, достатку та родинного тепла у Вашому домі!

З повагою,
депутат Бердичівської районної ради Мкртчян Г.К.,
колектив Райківської школи, учні та батьки.