Найщиріші привітання Ніні Петрівні Клименко!

Найщиріші привітання Ніні Петрівні Клименко!

420
0
ПОДІЛИТИСЬ

Незабаром відзначатиме свій День народження порядна, добра, чуйна людина, яка вміє зігрівати серця оточуючих особливою турботою та ласкавим словом, дає мудрі настанови, надзвичайно енергійна та яскрава особистість – начальник відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації, головний архітектор Бердичівського району – Клименко Ніна Петрівна!

Ви розумна, неповторна, віддана та надзвичайно вишукана керівниця!

Наш колектив захоплюється Вашою професійною майстерністю, невичерпною енергією, високою самовіддачею, душевною щедрістю, здатністю бачити попереду перспективи і їх досягати, вмінню розуміти людей, помічати в кожному достоїнства, підтримувати словом і справою.

Ми пишаємось тим, що Ваша непідкупна любов до краю, працелюбність, людяність створили Вам добру славу і повагу серед краян та колег, а плідна робота по розбудові району вже стала реальним і вагомим внеском в майбутнє нашого краю й України вцілому.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості, наснаги, добробуту, впевненості у майбутньому, активної та плідної творчості, щоб Ваша праця й талант завжди були правильно та справедливо оцінені, і всіляких земних гараздів!

Нехай здійсняться всі життєві плани, надії та мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість та приємні несподіванки!

Для нас велике задоволення працювати разом із Вами, і хай відсьогодні у Вашому житті буде присутня тільки біла смуга успіху, а Господь благословляє на многії літа!

Колектив відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ