Додому НОВИНИ Влада і громада Найщиріші привітання Ніні Петрівні Клименко!

Найщиріші привітання Ніні Петрівні Клименко!

964
ПОДІЛИТИСЬ

Незабаром відзначатиме свій День народження порядна, добра, чуйна людина, яка вміє зігрівати серця оточуючих особливою турботою та ласкавим словом, дає мудрі настанови, надзвичайно енергійна та яскрава особистість – начальник відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації, головний архітектор Бердичівського району – Клименко Ніна Петрівна!

Ви розумна, неповторна, віддана та надзвичайно вишукана керівниця!

Наш колектив захоплюється Вашою професійною майстерністю, невичерпною енергією, високою самовіддачею, душевною щедрістю, здатністю бачити попереду перспективи і їх досягати, вмінню розуміти людей, помічати в кожному достоїнства, підтримувати словом і справою.

Ми пишаємось тим, що Ваша непідкупна любов до краю, працелюбність, людяність створили Вам добру славу і повагу серед краян та колег, а плідна робота по розбудові району вже стала реальним і вагомим внеском в майбутнє нашого краю й України вцілому.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості, наснаги, добробуту, впевненості у майбутньому, активної та плідної творчості, щоб Ваша праця й талант завжди були правильно та справедливо оцінені, і всіляких земних гараздів!

Нехай здійсняться всі життєві плани, надії та мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість та приємні несподіванки!

Для нас велике задоволення працювати разом із Вами, і хай відсьогодні у Вашому житті буде присутня тільки біла смуга успіху, а Господь благословляє на многії літа!

Колектив відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації.